SEB bankas praneša apie kardinalius pokyčius: prie šių pasikeitimų teks prisitaikyti kiekvienam, sužinokite kas keičiasi

Nuo šiol SEB klientai, jungdamiesi prie interneto banko, matys tik atnaujintą jo versiją.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
SEB bankas praneša apie kardinalius pokyčius: prie šių pasikeitimų teks prisitaikyti kiekvienam, sužinokite kas keičiasi

Šiuo metu yra atnaujintas SEB interneto banko dizainas, klientams juo naudotis tapo paprasčiau ir patogiau. Interneto banke ir toliau bus palaipsniui diegiamos naujos funkcijos.

„Atsižvelgdami į klientų poreikius, pageidavimus ir pasiūlymus, atnaujiname savo interneto banką. Pastaruosius kelis mėnesius klientai jau galėjo išbandyti atnaujinamą mūsų interneto banką bei susipažinti su įgyvendintais pokyčiais. Iki šiol klientai galėjo pasirinkti, prie kurios interneto banko versijos – senosios ar atnaujinamos – jungtis, o nuo šiol matys ir savo finansinius reikalus galės tvarkyti tik naujojoje versijoje“, – teigia SEB banko valdybos narė ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Eglė Dovbyšienė.

SEB bankas šiuo metu yra atnaujinęs interneto banko prisijungimo puslapį, kuris nuo yra vienas ir privatiems, ir verslo klientams. Pagrindiniame privačių klientų puslapyje matoma informacija apie turimas sąskaitas SEB ir kituose bankuose, santaupas ir investicijas. Interneto banko meniu papildytas paieškos laukeliu ir perkeltas į kairę pusę, kad klientai greičiau rastų reikalingas funkcijas. Taip pat pridėta galimybė pasirinkti šviesią arba tamsią ekrano temą.

„Interneto banke nuo šiol klientai ras ir virtualų konsultantą, kuris padės atsakyti į rūpimus klausimus. Didelį dėmesį skyrėme interneto banko prieinamumui, kad atnaujinti interneto banko puslapiai atitiktų Žiniatinklio turinio prieinamumo gairių (angl. Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) standartus, ir jais naudotis galėtų žmonės su negalia“, – pažymi E. Dovbyšienė.

SEB interneto bankas palaipsniui bus atnaujinamas ir toliau, kad taptų dar patogesnis ir paprastesnis klientams.

SEB

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

5 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas