SEB bankas siunčia perspėjimą savo klientams: šioje šalyje nepavyks atsiskaityti už pirkinius, tačiau tai dar ne viskas ką reikėtų žinoti

Sankcijų apimčiai nuolat didėjant, Baltarusijoje lieka vis mažiau galimybių naudotis SEB kortelėmis.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
SEB bankas siunčia perspėjimą savo klientams: šioje šalyje nepavyks atsiskaityti už pirkinius, tačiau tai dar ne viskas ką reikėtų žinoti

Dėl išaugusių tarptautinių sankcijų apimčių SEB bankas negali suteikti galimybės naudotis SEB kortelėmis Baltarusijoje atsiskaitant prekybos vietose ir išsiimant grynuosius pinigus bankomatuose. Todėl prašoma klientų nepasikliauti atsiskaitymu SEB kortelėmis ir pinigų paėmimu iš bankomatų Baltarusijoje.

„Mastercard“ jau kurį laiką atsiskaitymus blokuoja fizinėse ir e. prekybos vietose Baltarusijoje, kuriose įrengti sankcionuotų bankų skaitytuvai, dėl to atsiskaityti SEB banko kortelėmis jau dabar galima ne visur. Vietų, kuriose negalima atsiskaityti, skaičius auga. SEB bankas taip pat nuolat peržiūri banko taikomus ribojimus ir rizikų valdymo būdus.

SEB banko atstovai taip pat primena kad nuo 2022 metų gegužės 15 dienos SEB nebevykdo mokėjimų į Baltarusiją ir iš jos bet kokia valiuta, bankas taip pat sustabdė kortelių siuntimą į Baltarusiją.

SEB

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas