Internetas

SEB bankas turi fantastiškų naujienų savo klientams: nuo šiol viena paslauga taps dar patogesnė, sužinokite kas keičiasi

SEB banko klientai naujas debeto ir kredito mokėjimo korteles nuo šiol galės ne tik gauti į namus ar biurą paštu, bet ir patogiai atsiimti jiems tinkamu metu iš paštomatų „Omniva“.

SEB bankas turi fantastiškų naujienų savo klientams: nuo šiol viena paslauga taps dar patogesnė, sužinokite kas keičiasi

Naujoji paslauga bus teikiama privatiems ir verslo klientams visose Baltijos šalyse.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Nuolat ieškome galimybių, kaip gerinti klientų patirtį ir patogumą naudojantis paslaugomis Dabar paštu į namus, biurą ar kitą jiems patogią vietą naujas mokėjimo korteles gauna 70 proc. mūsų klientų, o nuo šiol pirmi bankų rinkoje siūlysime modernų ir paprastą pristatymo būdą į paštomatus ir suteiksime dar vieną alternatyvą, kaip gauti mokėjimo kortelę nuotoliniu būdu, negaištant laiko banko skyriuje“, – teigia SEB banko valdybos narė ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Eglė Dovbyšienė.

„Pirmasis tokio pobūdžio bendradarbiavimas su banku – svarbus mūsų veiklos įvertinimas. Šiuo metu valdome didžiausią 420 paštomatų tinklą Lietuvoje, todėl galime užtikrinti visapusį šios paslaugos patogumą.

Iki šių metų galo esame numatę tolesnę paštomatų plėtrą šalyje, kurios metu daugiausiai dėmesio skirsime dar tankesniam paštomatų išdėstymui kiekviename mieste. Naujų banko mokėjimo kortelių atsiėmimas iš paštomatų vyks taip pat kaip ir bet kurios kitos siuntos“, – sako bendrovės „Omniva LT“ komercijos direktorius Justinas Pileckas.

Anot E. Dovbyšienės, iš paštomato atsiimti kortelę bus paprasta ir saugu – kaip ir paštu, kortelė į paštomatą bus siunčiama neaktyvi, o jos PIN kodą klientai ras prisijungę prie savo interneto banko. Mokėjimo kortelę aktyvuoti galima SEB banko mobiliojoje programėlėje arba interneto banke.

Šiuo metu į paštomatus bus pristatomos naujos ir pergamintos debeto ir kredito kortelės. Vėliau tokią galimybę turės ir klientai, kurių mokėjimo kortelės atnaujinamos pasibaigus jų galiojimo laikui.

Mokėjimo kortelės pristatymas į paštomatą Lietuvoje kainuos 2,8 euro. Mokėjimo kortelės siuntimas paprastuoju paštu kainuoja 2 eurus, registruotuoju – 4 eurus.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

SEB

8 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Siga

Tik pagalvokit, per paštomatą "Omniva" ir tik už 2.80€, o paštu visai už "ačiū",ir dar neaktyvuotas. Viešpatie, koks rūpestis, koks dosnumas!!! Jei be išankstinės registracijos nesugebat priimti savo klientų, tai atidarykit atskirą "langelį" tų kortelių užsakymui ir išdavimui. Pradėkite gerbti savo klientus.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas