Internetas

SEB banko klientams teks prisitaikyti prie kardinalių pokyčių: įvyko pasikeitimai, kurie jau dabar palies kiekvieną vartotoją

Nuo šiol SEB klientai, jungdamiesi prie interneto banko, matys tik atnaujintą jo versiją.

SEB banko klientams teks prisitaikyti prie kardinalių pokyčių: įvyko pasikeitimai, kurie jau dabar palies kiekvieną vartotoją

Šiuo metu yra atnaujintas SEB interneto banko dizainas, klientams juo naudotis tapo paprasčiau ir patogiau. Interneto banke ir toliau bus palaipsniui diegiamos naujos funkcijos.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Atsižvelgdami į klientų poreikius, pageidavimus ir pasiūlymus, atnaujiname savo interneto banką. Pastaruosius kelis mėnesius klientai jau galėjo išbandyti atnaujinamą mūsų interneto banką bei susipažinti su įgyvendintais pokyčiais. Iki šiol klientai galėjo pasirinkti, prie kurios interneto banko versijos – senosios ar atnaujinamos – jungtis, o nuo šiol matys ir savo finansinius reikalus galės tvarkyti tik naujojoje versijoje“, – teigia SEB banko valdybos narė ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Eglė Dovbyšienė.

SEB bankas šiuo metu yra atnaujinęs interneto banko prisijungimo puslapį, kuris nuo yra vienas ir privatiems, ir verslo klientams. Pagrindiniame privačių klientų puslapyje matoma informacija apie turimas sąskaitas SEB ir kituose bankuose, santaupas ir investicijas. Interneto banko meniu papildytas paieškos laukeliu ir perkeltas į kairę pusę, kad klientai greičiau rastų reikalingas funkcijas. Taip pat pridėta galimybė pasirinkti šviesią arba tamsią ekrano temą.

„Interneto banke nuo šiol klientai ras ir virtualų konsultantą, kuris padės atsakyti į rūpimus klausimus. Didelį dėmesį skyrėme interneto banko prieinamumui, kad atnaujinti interneto banko puslapiai atitiktų Žiniatinklio turinio prieinamumo gairių (angl. Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) standartus, ir jais naudotis galėtų žmonės su negalia“, – pažymi E. Dovbyšienė.

SEB interneto bankas palaipsniui bus atnaujinamas ir toliau, kad taptų dar patogesnis ir paprastesnis klientams.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

SEB

8 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Aidas

Bankai visi yra pelno siekiančios bendrovės.., kiek LT bankas ir valdžia jiems leidžia siekti jiems o ne žmonėms naudingu tikslų , taip ir daro. Tai visos pelno siekiančios organizacijos daro kas jiems naudinga. Kai sugebėsime išsirinkti valdžia, kuri atstovautu tautą, kažkas keisis, tad sėkmės mums visiems:)

Senjoraž

Galbūt rašantysis nežino, kad tas virtualus konsultantas jau senai banke ne naujiena. Man asmeniškai tas naujas bankas iš vis nepatinka, kas liečia investavimą, tai niekad neinvestuočiau, nes tai padariusi turiu tik nuostolį, vis žiūriu, gal tas nuostolis kiek sumažės ir galėsiu kad ir nuostolingai užbaigti tą " nuostabų'" investavimą. Vis skelbiama, kad Vyriausybė platina lakštus, irgi kažkada juos pirkau, deja trumpą laiką mokėjo menkus procentus paskui be jokio sutikimo nemokėjo nieko, bet sutartis dar nebuvo pasibaigusi ir ką gali pakeisti? Tokia mano patirtis.

Lankytojaa

Visi keliai veda į Bitcoin. Kas turite pinigų, pirkite kol dar yra Bitcoin Ar kokį Solana... Popieriai nuvertes dar daugiau, nes USA spausdina, kaip sikpoperi.... Visų sąskaita...

Xx

Bankas moka 3.8% 😆 o infliacija kiek procentu? Tai dabad is infliacijos atimkit banko palukanas ir suzinosit kiek procentu jusu pinigai nuverteja juos laikant banke. Visi senai zino, kad nuo taupymo turtingas nebuti, reik investuoti savo pinigus, o bankuose laikyti

Xx

Nu negaliu...nuo sio banko sios frazes uzverda katilas....Atsižvelgdami į klientų poreikius, pageidavimus ir pasiūlymus...parodykit bent viena rastiska kliento prasyma daryt tai ka jus darot...

Ml

Idomu kada bankas prades taikytis prie klientu poreikiu ... turbut kai visi tiek klientai paliks banka ... nes yra plina geresniu uz SEB kurie net procentus moka kad pinigus laikai ju banke o ne patys procentus plešia kad juos ten laikai ...

KarolinaMl

Seb bankas moka procentus, aš jau padėjau savo indėlį kai buvo 3.5 proc. o dabar jau 3.8 proc. ir metams laiko padariau sutartį. Taigi jūsų teiginys neteisingas, kad bankai nemoka procentų.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas