SEB klientai turėtų pasiruošti didžiuliams pokyčiams: artėja pasikeitimai, kurie užtikrins paprastumą ir dar daugiau patogumo

SEB pradeda laipsnišką savo interneto banko atnaujinimą. Bus atnaujintas interneto banko dizainas, diegiamos naujos funkcijos.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
SEB klientai turėtų pasiruošti didžiuliams pokyčiams: artėja pasikeitimai, kurie užtikrins paprastumą ir dar daugiau patogumo

Klientams naudotis atnaujinamu interneto banku taps paprasčiau ir patogiau.

„Atsižvelgdami į klientų poreikius, pageidavimus ir pasiūlymus, pradedame SEB interneto banko atnaujinimo procesą. Jau dabar klientai gali patys išbandyti palaipsniui tobulinamą interneto banką bei susipažinti su įgyvendintais pokyčiais“, – teigia SEB banko valdybos narė ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Eglė Dovbyšienė.

SEB bankas, atlikęs pirmuosius interneto banko pakeitimus, šiuo metu yra atnaujinęs prisijungimo puslapį, kuris nuo šiol bus vienas ir privatiems, ir verslo klientams. Interneto banko meniu papildytas paieškos laukeliu ir perkeltas į kairę pusę, kad klientai greičiau rastų reikalingas funkcijas. Taip pat pridėta galimybė pasirinkti šviesią arba tamsią ekrano temą.

„Interneto banke nuo šiol klientai ras ir virtualų konsultantą, kuris padės atsakyti į rūpimus klausimus. Didelį dėmesį skyrėme interneto banko prieinamumui, kad atnaujinimai atitiktų Žiniatinklio turinio prieinamumo gairių (angl. Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) standartus, ir jais naudotis galėtų žmonės su negalia“, – pažymi E. Dovbyšienė.

Perėjimas prie naujojo interneto banko vyks palaipsniui – šiuo metu SEB banko klientai gali naudotis ir senuoju, ir atnaujinamu interneto banku. Minėtus pakeitimus banko klientai gali rasti atnaujinamoje interneto banko versijoje.

Išsamią informaciją apie atnaujinamą interneto banką galima rasti oficialioje SEB banko svetainėje.

SEB

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

16 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Jabutiene

Čia ne ameriką,čia Lietuva ir prašom pateikti viską lietuviškai,kiek galima terorizuoti žmonės.Samdysim advokatus ir kreipiamės į Strasbūrą del vyresnių žmonių diskriminacijos!

GT

Jokių apklausų su klientais SEB nedarė. Dažniausiai pats bankas pradeda įdieginėti naujas programas. Ir tos naujos programos dažniausiai būna ne patogesnės ar paprastesnės ir ne klientų patogumui ! Išanalizavus bus matyti !

Gintaras

Niekados nepadaro, kad paprastam zmogui butu geriau, visada padaro, kad paprastam zmogui butu blogiau ir taip visur.

Nijolė Zimantienė

Geriau bankas rūpintusi saugumo programa, kad apsaugotų žmonių indėlius nuo sukčių, o ne...

Giedriux

Tik blogyn. Tik daugiau žaidimo, kol pasieki išklotines visų sąskaitų. Norisi paprastumo, lengvumo, o ne esmė spalvos ar dar ko nors... Jau pažiurekit kiek puslapis kraunasi su prastesniu ryšiu. Ne vis šviesolaidžius turi.

Jo

Taip ziuriu bankai jau pradeda,kiskas drebyt,simoniute atsistatydina,bet nausedos klaus ar jiem pasitraukt,ziauru visi banku pakalikai,nauseda simoniute ir bankai,tobulas aferistu trio!!!

Ričardas

Nesąmonė naujinimas man nepatogus. Negali suformuoti titulinio info puslapio nesimato kreditinės kortelės ir kitko

Gytis

Niekam nerūpi nauji dizainai, paprastumas, visiems įdomu palūkanų skaičiukai, mažinkit ir žmonės bus laimingi

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas