Internetas

SEB klientai turėtų pasiruošti didžiuliams pokyčiams: bankas praneša apie pasikeitimus, kurie palies visus SEB klientus, sužinokite kas vyksta

SEB pradeda laipsnišką savo interneto banko atnaujinimą. Bus atnaujintas interneto banko dizainas, diegiamos naujos funkcijos.

SEB klientai turėtų pasiruošti didžiuliams pokyčiams: bankas praneša apie pasikeitimus, kurie palies visus SEB klientus, sužinokite kas vyksta

Klientams naudotis atnaujinamu interneto banku taps paprasčiau ir patogiau.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Atsižvelgdami į klientų poreikius, pageidavimus ir pasiūlymus, pradedame SEB interneto banko atnaujinimo procesą. Jau dabar klientai gali patys išbandyti palaipsniui tobulinamą interneto banką bei susipažinti su įgyvendintais pokyčiais“, – teigia SEB banko valdybos narė ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Eglė Dovbyšienė.

SEB bankas, atlikęs pirmuosius interneto banko pakeitimus, šiuo metu yra atnaujinęs prisijungimo puslapį, kuris nuo šiol bus vienas ir privatiems, ir verslo klientams. Interneto banko meniu papildytas paieškos laukeliu ir perkeltas į kairę pusę, kad klientai greičiau rastų reikalingas funkcijas. Taip pat pridėta galimybė pasirinkti šviesią arba tamsią ekrano temą.

„Interneto banke nuo šiol klientai ras ir virtualų konsultantą, kuris padės atsakyti į rūpimus klausimus. Didelį dėmesį skyrėme interneto banko prieinamumui, kad atnaujinimai atitiktų Žiniatinklio turinio prieinamumo gairių (angl. Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) standartus, ir jais naudotis galėtų žmonės su negalia“, – pažymi E. Dovbyšienė.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Perėjimas prie naujojo interneto banko vyks palaipsniui – šiuo metu SEB banko klientai gali naudotis ir senuoju, ir atnaujinamu interneto banku. Minėtus pakeitimus banko klientai gali rasti atnaujinamoje interneto banko versijoje.

Išsamią informaciją apie atnaujinamą interneto banką galima rasti oficialioje SEB banko svetainėje.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

SEB

23 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Irena

Kuo painiau ir sudėtingiau vartotojui, tuo smagiau bankui. Užsiregistruokite, ateikite pas mus ir mes padėsime! Akropolio padalinyje fiziškai dirba 4 darbuotojai. Likusieji kabinetai tušti. Kodėl? Optimizavo ? Ir vėl ne kliento naudai.

Tigrometai

Kada bus išjungtas virtualus konsultantas? Iš mano keliolikos atvejų niekada nesuprato klausimo. O supaprasteja, kad verslo ir privatūs jungsis per vieną langą, ir čia dideli pokyčiai? Portalo redaktoriui laikas galvą išsiprausti.

Vilma

Bankai pelnų neturi kur dėti, reik kažkur pinigus leisti, prisidengus klientų vardu, kodel klientams palūkanų nemoka už pinigų laikymą, tai tikrai būtų nauda, o dabar keičia vis, o mums papildomai laiko gaišimas kol įsisavini, ruošiniai dingsta, o kai reik kokios pažymos įkainiai kosmosas....

Eugenijus

Dar niekada nei vieno softo atnaujinimas nebūdavo priimamas be kritikos. Esmė - žmonių psichologijoje. Įprotis yra didžiausias progreso stabdis! Įprasite, priprasite ir džiaugsitės. Sėkmės!

Gitana

Sveiki,
Keisti atnaujinimai. Neten, kur reikia.
Kvaila: ekrano spalva, t.t.. Rezultatas: sudetingiau vartotoju 😀
Rimtesnius klausimus reiktu spresti
vartotoju patogumui 😃

Violeta

"Klientų prašymu"....įdomi spekuliatyvinė frazė.
Po kiekvieno atnaujinimo tampa sudėtingiau, ypač vyresnio amžiaus klientams.
SEB bankas,matyt, turės kažkokią naudą...

RAMUNĖ

Nei po vieno jų atnaujinimo nieko aš ten patogaus nematau. Priešingai tik dar labiau nepatogu būna naudotis tuo interneto banku. Ir nors daugiau jau kaip 20 metų esu jų klientė bet kuo toliau tuo labiau su vyru svarstome pereiti į kitą banką. Bebejo ir vaikų sąskaitas perkelti kitur.

Algis

Jau jokiu atnaujinimu be priezasties nebuna. Vadinasi kels aptarnavimu kainas. Galvoja kad zmones debilai,nieko nesupranta. Praejo tie laikai...

Blaivus

Kazkodel kai verslas pradeda jaudintis del musu patogumo, visada buna blogiau. Cia kaip Kubilius sake kad niekas nebrangs, nes yra memorandumas....

LiudaBlaivus

Tai viskas mūsų patogumui - ir medicinos, ir švietimo ir visos kitos refomos bei optimizacijos. Na, bet nereikia iš anksto blogai nusiteikti, gal kai kas kada nors gali ir pagerėti...

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas