Internetas

Šiauliuose duris atvėrė naujasis „DPD Lietuva“ siuntų skirstymo terminalas

„DPD Lietuva“ ir toliau plečia savo siuntų skirstymo pajėgumus visoje šalyje – lapkričio viduryje duris Šiauliuose atvėrė naujasis įmonės siuntų skirstymo centras, padėsiantis užtikrinti dar kokybiškesnį pristatymą Šiaulių regione.

Šiauliuose duris atvėrė naujasis „DPD Lietuva“ siuntų skirstymo terminalas

Naujojo „DPD Lietuva“ siuntų pristatymo centro plotas siekia beveik 2,375 tūkst. kv. m, jame įrengta 40 zonų, skirtų kurjerių mikroautobusų pakrovimui bei 10 sunkvežimių pakrovimo zonų. Terminale esanti nauja siuntų rūšiavimo linija leis įmonės darbuotojams paskirstyti 3 tūkst. siuntų per valandą. Paties sklypo plotas Šiaulių LEZ užima 2,8 ha.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Naujojo siuntų paskirstymo centro projekto statyboms, kurių darbų generalinis rangovas buvo UAB „Hiltus“, ir ilgalaikei nuomai buvo pasitelktas „built-to-suit“ sprendimas, kurį įgyvendino Norvegijos kapitalo nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Baltic Sea Properties“ (BSP).

Pasak „DPD Lietuva“ generalinio direktoriaus Roberto Vilkaičio, naujasis terminalas ne tik padės atliepti didėjantį siuntų pristatymo poreikį visoje šalyje, bet ir prisidės prie darbuotojų gerovės užtikrinimo.

„E. prekybos tendencijos ir nuosekliai augantys siuntų mastai byloja apie augančią siuntų pristatymo paklausą. Tad naujasis siuntų pristatymo centras pirmiausia leis ne tik užtikrinti sklandesnius vidinius procesus, bet ir padės išlaikyti itin aukštą pristatymo kokybę visoje šalyje. Be to, permainos neaplenks ir 70–ties mūsų darbuotojų, kurie kasdien galės džiaugtis dar geresnėmis darbo sąlygomis moderniame terminale“, – sako R. Vilkaitis.

Dėl lokacijos parinkimo, strategijos sudarymo bei konkurso organizavimo projekto vystytojui atrinkti „DPD“ komandą konsultavo nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Realtum Advisors“.

„Šiame projekte buvo itin svarbūs keli veiksniai. Pirma, naujas siuntų terminalas turėjo būti pritaikytas pagal „cross-docking“ logistikos veiklą, kai vienoje pusėje vykdomas siuntų nukrovimas ir paskirstymas, kitoje pusėje jau vyksta pakrovimas į transportą galutiniam pristatymui. Tokiai veiklai reikalingas pastatas su nestandartine pastato forma bei dideliu kiekiu rampų pritaikytu mikroautobusams bei vilkikams. Antra, pastatas turėjo būti išvystytas per tam tikrą laiką dėl veiklos sezoniškumo, todėl reikėjo rasti tinkamą sklypą bei patikimą vystytoją“, – sandorį komentuoja „Realtum Advisors“ investicinių sandorių vadovas Linas Butkus.

Į Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) įsikūrusio terminalo statybą BSP investavo 2,5 mln. eurų, dar apie 600 tūkst. eurų „DPD Lietuva“ skyrė įrangos ir technologijų diegimui.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas