„Sony“ platforma „Creators‘ Cloud“ tampa prieinama visiems vartotojams

„Sony“ pristatė naujos kartos platformą „Creators‘ Cloud“, kuri pasiūlys naudotis įvairiomis paslaugomis ir funkcijomis individualiems turinio kūrėjams, norintiems pasitelkti debesų infrastruktūros atveriamas galimybes.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Sony“ platforma „Creators‘ Cloud“ tampa prieinama visiems vartotojams

„Sony“ siekia, kad debesų infrastruktūroje veikiančios aplikacijos taptų esminiais įrankiais, kurių svarba prilygtų kūrimo procese naudojamo fotoaparato reikšmei. Skiriamoji riba tarp techninės ir programinės įrangos, realių ir interneto įrankių vis labiau nyksta dėl debesijos suteikiamų. Naujoji „Creators‘ Cloud“ platforma – tai unikali erdvė, kurioje visi kūrybos proceso aspektai sklandžiai apjungiami, o kūrėjo naudojamas įrenginys tampa integralia platesnės ekosistemos dalimi.

„Sony“ debesijos infrastruktūra paremtų aplikacijų ir paslaugų platformą „Creators‘ Cloud“ profesionalams ir verslo naudotojams pristatė 2022 m. rugsėjį. Kitos kartos „Creators‘ Cloud“ yra skirta turinį kuriantiems individualiems vartotojams ir mažoms komandoms. Ji paremta ta pačia koncepcija kaip ir ankstesnioji versija, tačiau turi atitinkamai pritaikytas aplikacijas ir paslaugas. Naujoji platforma papildo kameros veikseną ir fotografavimo procesą debesijos galimybėmis, kurios siūlo tiesioginį vaizdo ir nuotraukų įkėlimą, operatyvų turinio redagavimą ir komandinį darbą prisijungus iš įvairių prietaisų.

Turinio kūrėjai vis labiau suinteresuoti gauti jiems aktualias paslaugas iš „vienų rankų“, kurios leistų integruoti kūrybinius įrankius, dalintis savo patirtimi ir mokytis iš profesionalų visame pasaulyje, o, svarbiausia, rasti naujų verslo galimybių. „Sony“ platforma „Creators‘ Cloud“ gali visa tai pasiūlyti.

Individualiam naudojimui skirta „Creators‘ Cloud“ platforma apima talpinimo paslaugą, kuria galima naudotis bet kuriuo metu iš bet kur, kūrėjų bendruomenės erdvę „Discover“, kurioje galima dalintis savo darbais, atrasti kitų darbus ir megzti kontaktus, bei internetu paremtą vaizdo medžiagos redagavimo sprendimą „Maste Cut“ (Beta). Platforma veikia su programėle „Creators‘ App“, kuri užtikrina skaitmeninės medžiagos perkėlimą iš fotoaparato į debesį.

Turinys, kurį galima pasiekti per kelis įrenginius

Turinio kūrėjams ieškant būdų, kaip saugiai ir patogiai peržiūrėti bei pasidalinti užfiksuota medžiaga, „Creators‘s Cloud“ suteikia galimybę akimirksniu perkelti „Sony“ fotoaparatais užfiksuotas nuotraukas ir filmuotą medžiagą bei iš karto ją peržiūrėti ar pasidalinti su kitais.

„Creators‘ App“ pakeičia ankstesnę „Imaging Edge Mobile“ programėlę ir veikia kaip fotoaparato funkcija debesyje esančio turinio įkėlimui, peržiūrėjimui ir administravimui. Pagrindinės jos naudos:

  • Failų perkėlimas į mobilų įrenginį ir debesį

  • Nuotolinis fotoaparato valdymas

  • Duomenų talpykla debesyje – 25 GB nemokamos vietos atitinkamų „Sony“ fotoaparatų savininkams ir 5 GB nemokamos vietos bet kuriam vartotojui su „Sony Account“.

Šiuo metu įkelti failus į nuotolinę talpyklą per „Creators‘ App“ galima tik naudojantis fotoaparatais „α7 IV“ ir „ZV-1F“. Galimybę įkelti failus tiesiai iš fotoaparato numatoma pasiūlyti ateityje.

Pristačius „Creators‘ App“, verslo vartotojų iki šiol naudota „C3Portal App“ bus pervadinta į „Creators‘ App for enterprise“.

Skatinant kūrėjų bendruomenę visame pasaulyje

„Discover“ yra dar vienas naujosios „Creators‘ Cloud“ platformos išskirtinumas. Šioje erdvėje vartotojo profiliu ir rinktinių projektų sąrašu bus galima pasidalinti su profesionalų bendruomene taip išnaudojant naujų kontaktų ir bendradarbysčių potencialą. „Discover“ leis matyti tokią informaciją, susijusią su nuotraukomis ar filmuota medžiaga, kaip operatoriaus lokacija, fotoaparato ir objektyvo modelis, nustatymai ar žanras. Šis funkcionalumas bus pasiekiamas per „Creators‘ App“ ir interneto naršyklę.

„Sony“ tikslas yra suburti didžiausią kūrėjų bendruomenę ir turinio archyvą visame pasaulyje. Jiems dedikuotoje erdvėje kūrėjai galės pristatyti savo darbus, rasti įkvėpimo ar keistis idėjomis.

Paprastesnė postprodukcija ir komandinis darbas

„Sony“ taip pat pristato debesyje veikiančią bei dirbtiniu intelektu paremtą filmuotos medžiagos redagavimo aplikaciją „Master Cut“ (Beta). Ji pagreitina turinio paruošimą tolesniam darbui su nelinijinėmis redagavimo programomis panaudojant kameros metaduomenis. Pristatymo metu ši aplikacija prieinama tik Jungtinėje Karalystėje, ja bus galima naudotis nemokamai per interneto naršyklę. Jos veikimas bus tobulinamas toliau atsižvelgus į naudotojo atsiliepimus. „Master Cut“ (beta) išsiskiria šiomis ypatybėmis:

  • Itin tikslus vaizdo stabilizavimas pagal metaduomenis

  • Sumažintas garsinis triukšmas ir optimizuotas garso lygis panaudojant garso šaltinių atskyrimą

  • Sinchronizacija debesyje ir galimybė prisijungti iš skirtingų įrenginių

  • Automatinis panašių vaizdo klipų grupavimas pasitelkiant vaizdo analizę

„Creators‘ Cloud“ ateityje bus plečiamas toliau pristatant naujas paslaugas ir funkcijas atsižvelgiant į vartotojų atsiliepimus.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas