Susirašinėjimo programėlė „Telegram“ pasipildė naujovėmis: reaguokite į draugų žinutes, paslėpkite tekstą bei dar daugiau visko

Susirašinėjimo programėlė „Telegram“ pasipildė naujovėmis: reaguokite į draugų žinutes, paslėpkite tekstą bei dar daugiau visko

Lukas Snarskis

Susirašinėjimų platforma „Telegram“ savo vartotojams turi puikių naujienų. Visai neseniai pasirodė programėlės atnaujinimas, kuris pasiūlė daugybę pasikeitimų bei naujų galimybių. Naujoji „Telegram“ versija prieinama „iOS“ ir „Android“ įrenginių naudotojams.

Paskutinę 2021 metų dieną išleistas „Telegram“ pasiūlys reakcijų galimybę, kurią puikiai žino „Facebook Messenger“ aplikacijos naudotojai. Tiesa, skirtingose operacinėse sistemose, reikės atlikti skirtingus žingsnius, norint sureaguoti į gautą žinutę. „Android“ telefonų vartotojams reikės kartą spustelėti ar žinutės, o „iPhone“ savininkai turės paspausti ir palaikyti ant žinutės į kurią norima sureaguoti.

Telegram-Reactions

Reakcijos į žinutės bus įjungtos privačiuose susirašinėjimuose, o grupių ir kanalų savininkai galės įjungti arba išjungti šią galimybę. Verta paminėti ir tai, jog jie galės ir pasirinkti jaustukus, kurie bus prieinami valdomoje grupėje ar kanale. Ir tai dar ne viskas, ką „Telegram“ turi pasiūlyti naujo.

Susirašinėjimo programėlę papildė ir spoilerių funkcionalumas. Jeigu ketinate rašyti žinutę, kuri gali suteikti tam tikros informacijos, kuri gali patikti ne visiems, jums tereikės pažymėti norimą tekstą ir tuomet priskirti ją spoileriui. Žinutės gavėjai, norėdami pamatyti paslėptą pranešimo dalį – turės paspausti ant paslėptos dalies, kad ją pamatyti.

Telegram-Spoiler

„Telegram“ pasipildė ir specialiu vertimo mygtuku, kuris bus prieinamas visiems „Android“ įrenginiams, o „Apple“ įrenginiuose ši galimybė veiks nuo „iOS 15+“ operacinės sistemos versijos. Kalbos, kurios bus prieinamos programėlėje priklausys nuo jūsų telefone naudojamos platformos.

Programėlės kūrėjai pasiūlys ir daugiau interaktyvių jaustukų. Pavyzdžiui, jeigu į savo žinutę pridėsite snaigės ženkliuką – ekrane pasirodys ir krentančio sniego animacija. Daugiau informacijos apie susirašinėjimų platformą pasiekusius pasikeitimus galite rasti oficialiame „Telegram“ puslapyje, paspaudę čia. Tiesa, pateikiama informacija yra anglų kalba.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Telegram

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas