Internetas

„Swedbank“ klientai sulaukė fantastiškos naujovės: naujoji galimybė suteiks dar daugiau patogumo ir leis pamiršti daugelį kamuojančią problemą

Apsipirkimas internetu tampa vis populiaresnis – daugelis renkasi galimybę peržiūrėti norimas prekes savo kompiuteryje ar telefone, palyginti kainas skirtingose parduotuvėse ir tuomet tiesiog užsisakyti su pristatymu į namus. Tai leidžia rasti pigiausią opciją, o taip pat ir sutaupyti nemažai laiko.

„Swedbank“ klientai sulaukė fantastiškos naujovės: naujoji galimybė suteiks dar daugiau patogumo ir leis pamiršti daugelį kamuojančią problemą

Didžiausių pirkėjų srautų iš mūsų šalies pernai sulaukė Kinijos, Lenkijos ir Vokietijos elektroninės prekybos platformos. Fiksuojama, kad beveik pusė užsienio internetinėse parduotuvėse apsiperkančių lietuvių 2022 m. vidutiniškai išleido mažiau nei 25 eurus.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Niekam ne paslaptis, jog bene didžiausia problema yra atsiskaitymas internetinėse parduotuvėse. Norint atsiskaityti už pirkinius internetu, kartais tenka suvesti mokėjimo kortelės duomenis – jos kodą, galiojimo datą bei CVC/CVC2 kodą. Tuomet tenka ieškoti banko kortelės.

Nuo šiol šiuos duomenis „Swedbank“ klientai gali rasti savo išmaniojoje programėlėje. Šią mokėjimo kortelės informaciją programėlėje gali matyti „Android“ ir „iOS“ vartotojai. Tai leis pamiršti savo bankinės kortelės paieškas, o viskas ko reikia – tai aplikacija. Tolimesni veiksmai ganėtinai paprasti.

Norint sužinoti svarbiausius „Swedbank“ banko kortelės duomenis, jums reikia:

  1. Prisijungti prie išmaniosios programėlės.
  2. Pasirinkti skirtuką „Kortelės“.
  3. Jame spustelti „Kortelės duomenys“.

Kiekvienas prašymas pateikti mokėjimo kortelės duomenis bus rodomas po prisijungimo su „Smart-ID“ PIN2 kodu. Kortelės duomenys bus rodomi 45 sekundes – taip siekiama sumažinti riziką, kad šios informacijos nepastebėtų pašaliniai asmenys.

Jei per 45 sekundes nespėjama nukopijuoti kortelės numerio, funkcija galima pasinaudoti neribotą kiekį kartų, kiekvieną kartą suvedant „Smart-ID“ PIN2 kodą.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

20 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

123

Tai kur čia ta fantastiška naujiena ? Jau kaip nuskies tie šiuolaikiniai piemenys antraštėse...įdomu, koks čia debilas sėdi telefonuose ?

Susikiškit tas sekimo programas

Atsilikę nuo gyvenimo šitie rašliavininkai. Perkant iš kinų, pakanka vieną vienintelį kartą suvesti kortelės duomenis. Tai trunka trumpiau nei įsidiegti Swedbankio sekimo programėlę. O po to viskas vyksta sekundės greitumu, nereikia jokių duomenų vedžioti iš naujo, nes jie būna išsaugoti. Ir dar - jau geriau savo duomenis patikėti kažin kur esantiems kinams negu šičia, kai jie bet kada gali būti panaudoti prieš tave patį.

Ona

Gi tai labai nesaugu-rodyti kortelės duomenis!

Miela OnyteOna

Gi reikia patvirtint su smart id pries parodant duomenis, lygiai taip paciai kaip prisijungiant. Taip kad viskas cia saugu, miela Onyte, maziau blevyzgokit

Lankytojas

Na taip.., kaipgi.., ką be padarytų bankas savo užmačiom....-pateikia kaip fantastišką naujovę klientų..., ar jo saugumui..., kurgi ne.., tegu palieka teisę laisvai disponuoti savo uždirbtais pinigais.. - čia būtų fantastika!!

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas