Internetas

„Swedbank“ klientai turėtų apsišarvuoti kantrybe: bankas informuoja apie nepatogumus, kurie palies kiekvieną šio banko klientą

Nors praėjusieji metai sukūrė geopolitinio ir ekonominio neapibrėžtumo aplinką, „Swedbank“ rezultatai rodo, kad bankas ir toliau sėkmingai išlaiko savo kryptį, siūlydamas fiziniams ir verslo klientams patikimus, tvarius ir šiuolaikiškus finansinius sprendimus.

„Swedbank“ klientai turėtų apsišarvuoti kantrybe: bankas informuoja apie nepatogumus, kurie palies kiekvieną šio banko klientą

Internetinių sistemų priežiūra – normalus dalykas, kurį reikia atlikti nuolatos. Deja, tačiau ne visus darbus internete galima atlikti taip, jog to nepastebėtų vartotojai. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi ir „Swedbank“.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Oficialioje banko svetainėje informuojama apie galimus sutrikimus, o pagrindinė to priežastis – duomenų bazių atnaujinimo procesas. Nors darbai ir atliekami vėlyvu paros metu, tačiau kai kuriems „Swedbank“ klientams tai gali sukelti laikinų nepatogumų.

Pranešama, jog rugsėjo 7 dieną, naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, „Swedbank“ planuoja vykdyti reguliarų IT sistemų atnaujinimą. Dėl atnaujinimo darbų gali trumpam sutrikti kai kurios banko teikiamos paslaugos.

„Swedbank“ skelbia, jog duomenų bazių atnaujinimo metu „Swedbank“ išduotos mokėjimo kortelės gali būti aptarnaujamos su trumpalaikiais trikdžiais nuo 00:00 iki 4:30 val.

Pažymima ir tai, jog interneto bankas ir privatiems, ir verslo klientams duomenų bazių atnaujinimo metu tarp 00:00 ir 4:30 val. gali veikti su trikdžiais, atnaujinimo darbų metu klientai bus nukreipiami į informacinį puslapį apie atliekamus darbus.

„Swedbank“ pranešime iškart atsiprašoma už galimus nepatogumus, su kuriais gali susidurti banko klientai.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas