Internetas

„Swedbank“ klientams – banko perspėjimas apie galimus nepatogumus: gali sutrikti banko teikiamos paslaugos, pasiruošti turėtų visi

Nors praėjusieji metai sukūrė geopolitinio ir ekonominio neapibrėžtumo aplinką, „Swedbank“ rezultatai rodo, kad bankas ir toliau sėkmingai išlaiko savo kryptį, siūlydamas fiziniams ir verslo klientams patikimus, tvarius ir šiuolaikiškus finansinius sprendimus.

„Swedbank“ klientams – banko perspėjimas apie galimus nepatogumus: gali sutrikti banko teikiamos paslaugos, pasiruošti turėtų visi

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi „Swedbank“, kurie informuoja savo klientus apie galimus sutrikimus, o pagrindinė to priežastis – duomenų bazių atnaujinimo procesas.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Pranešama, jog rugpjūčio 10 dieną, naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, „Swedbank“ planuoja vykdyti reguliarų IT sistemų atnaujinimą. Dėl atnaujinimo darbų gali trumpam sutrikti kai kurios banko teikiamos paslaugos.

„Swedbank“ skelbia, jog duomenų bazių atnaujinimo metu „Swedbank“ išduotos mokėjimo kortelės gali būti aptarnaujamos su trumpalaikiais trikdžiais nuo 00:00 iki 4:30 val.

Interneto bankas ir privatiems, ir verslo klientams duomenų bazių atnaujinimo metu tarp 00:00 ir 4:30 val. gali veikti su trikdžiais, atnaujinimo darbų metu klientai bus nukreipiami į informacinį puslapį apie atliekamus darbus. „Swedbank“ pranešime iškart atsiprašoma už galimus nepatogumus, su kuriais gali susidurti banko klientai.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

7 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Marius

Ko toliau tuo daugiau pradedu adejoti swed bankų aferisteja sukčiai tai plėšia nežmoniškai tai paskolų negausi tai dar kažkas dedas??!!!!!ar neriks jieskoti kitų bankų?

Nesvarbu

Kaip nusibodo tas bankų tyčiojimasis, skysčiai aš juos ten , kur laivas buvo siųstas, deja, atlyginimas gi mokamas tik per banką, čia vėl norisi riebiai nusikeikt

Zinaida Gedminiene

Vis turiu problemų su elektronine bankininkyste, turėdama smart programą, jau pradeda užknisti , teks bėgt 🤔

Genutė

Ar ne per dažnai tie trikdžiai , liepos mėnesį nėjo prisijungti,dabar ir vėl, turbūt laikas keisti banką 😠

Aidas

Būtinai ponai bankininkai sumaištį daryti atnaujinimus atlyginimų pašalpų ir kitų mėnesinių išmokų mokėjimo dienomis,"puikus mąstymas" bus bėdos 😂

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas