„Swedbank“ klientams – svarbus banko perspėjimas: išplatintas pranešimas į kurį turėtų sureaguoti kiekvienas banko klientas, sužinokite kas čia vyksta

„Swedbank“ ypatingą dėmesį skiria išmaniosios programėlės tobulinimui ir naujų skaitmeninių funkcionalumų diegimui. Per trečiąjį šių metų ketvirtį buvo toliau diegiami svarbūs pakeitimai klientams, besinaudojantiems „Android“ programine įranga.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Swedbank“ klientams – svarbus banko perspėjimas: išplatintas pranešimas į kurį turėtų sureaguoti kiekvienas banko klientas, sužinokite kas čia vyksta

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi „Swedbank“, kurie informuoja savo klientus apie galimus sutrikimus, o pagrindinė to priežastis – reguliarus IT sistemų atnaujinimas.

„Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, lapkričio 9 dieną, „Swedbank“ planuoja vykdyti reguliarų IT sistemų atnaujinimą. Dėl atnaujinimo darbų gali trumpam sutrikti kai kurios banko teikiamos paslaugos“, - teigiama banko išplatintame pranešime.

Banko išplatintame pranešime teigiama, jog duomenų bazių atnaujinimo metu „Swedbank“ išduotos mokėjimo kortelės gali būti aptarnaujamos su trumpalaikiais trikdžiais nuo 00:00 iki 4:30 val.

Pažymima, jog interneto bankas ir privatiems, ir verslo klientams duomenų bazių atnaujinimo metu tarp 00:00 ir 4:30 val. gali veikti su trikdžiais, atnaujinimo darbų metu klientai bus nukreipiami į informacinį puslapį apie atliekamus darbus.

Priminsime, jog „Swedbank“ Lietuvoje pirmasis iš Lietuvoje veikiančių komercinių bankų pradėjo teikti specializuotas žaliąsias paskolas, skirtas miško įveisimui. Jų gavėjai ne tik prisidės prie klimato kaitos stabdymo, bet ir galės uždirbti papildomų pajamų iš anglies dioksido kreditų pardavimo.

„Swedbank“ ypatingą dėmesį skiria išmaniosios programėlės tobulinimui ir naujų skaitmeninių funkcionalumų diegimui. Per trečiąjį šių metų ketvirtį buvo toliau diegiami svarbūs pakeitimai klientams, besinaudojantiems „Android“ programine įranga. Nuo šiol klientai gali matyti paskolų sutartis bei portfelio apžvalgą, atskiroms klientų programoms orientuotas žinutes, naują paslaugų meniu.

Ketvirtąjį ketvirtį pokyčius išmaniojoje programėlėje pastebės ir „iOS“ vartotojai. Išmaniosios programėlės vartotojų skaičius trečiojo ketvirčio pabaigoje, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padidėjo 9%, o prisijungimų skaičius augo 26%.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

10 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Zenonas Baranauskas

Mano mamai pencija atnesdavo i namus, tai pats geriausias ir patogiausias būdas. O dabar aš turiu eiti kažkurtai, susirasti butent savo banko robota bnkomata suspaudinėti tuos skaičius, o jeigu užmirštu akinius nevisada teisingai surenku tai užblokuoja. Turi eiti i patį banka kad atblokuotu. Kadangi ašnesinudoju tom visokiom išgalvotom kortelėm viska apsipirkineju turgui n baisiai nepatogu. Jeigu nrpencijos nuėmimas, tai tie bankai man visiškai nereikalingi. Pats patagiausias ir sąžiningiausias būdas grinieji pinigai. Kaip jaunimui nežinau, bet mūsų kartai geriausia grynieji, be tų visokių jų tecxnologijų. Žmogus. Tik tokia mano nuomonė.

Zitutė

Man niekas netrukdo jokios naujovės, aš programėlių neturiu,o gal ir prireiks tai ir pasinaudosiu reikalui esant. Zitutė, su pagarba savo Swed Bankui.

Kostas

Galite pensiją per paštą, laikykite pinigus namuose, trilitrinėje bankėje ir neturėsite problemų

Zenonas BaranauskasKostas

Labai nuostabus pasiūimas reikės pencija pasiimti pašte, ačiu super. Žmogus.

Janina

Pinigų išėmimas iš banko apmokestinimas nuo net ir 200eurų, nors darbuotojai sako kad nereikia mokėti už pinigų išėmimą net 580eurų. Net informavau negavau pavogtų pinigų.

Juozas

Nereik mums pensininkams jūsų naujovių. Dabar net grinujų banke negali gauti. Jai bankomatai neveikia tai špyga tau kaip nori taip gyvenk .

JadvygaJuozas

Ne reikie mum pensininkan irsenivim zmonem jusu ne samoniu.Jaūnimas ir tas ne viska moka. Ka darot, pirmeū gerei pagal vokit

Eugenija

Visos naujovės yra gera,i bet geriau sutvarkytu saskaitu skaidrumo rodmenis,dabar ziuriu i savo saskaitos rodmenis ir norisi samdyti buhaltere,nes visiskai nematau savo pinigu ,kiek buvo pries mėnesi,nuo kokios sumos pakilo pinigai idėjus...visiska tamsa saskaitoj...o kas taip elgiasi vadinasi turi ka slėpti.Labai atsilikusi sistema yra swedbanke.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas