Internetas

„Swedbank“ siunčia perspėjimą visiems savo klientams: vartotojai gali susidurti su tam tikrai nepatogumais, sužinokite kas čia vyksta

Nors praėjusieji metai sukūrė geopolitinio ir ekonominio neapibrėžtumo aplinką, „Swedbank“ rezultatai rodo, kad bankas ir toliau sėkmingai išlaiko savo kryptį, siūlydamas fiziniams ir verslo klientams patikimus, tvarius ir šiuolaikiškus finansinius sprendimus.

„Swedbank“ siunčia perspėjimą visiems savo klientams: vartotojai gali susidurti su tam tikrai nepatogumais, sužinokite kas čia vyksta

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi „Swedbank“, kurie informuoja savo klientus apie galimus sutrikimus, o pagrindinė to priežastis – duomenų bazių atnaujinimo procesas.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Pranešama, jog birželio 15 dieną, naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, „Swedbank“ planuoja vykdyti reguliarų IT sistemų atnaujinimą. Dėl atnaujinimo darbų gali trumpam sutrikti kai kurios banko teikiamos paslaugos.

„Swedbank“ skelbia, jog duomenų bazių atnaujinimo metu „Swedbank“ išduotos mokėjimo kortelės gali būti aptarnaujamos su trumpalaikiais trikdžiais nuo 00:00 iki 4:30 val.

Kaip teigiama bendrovės pranešime, interneto bankas ir privatiems, ir verslo klientams duomenų bazių atnaujinimo metu tarp 00:00 ir 4:30 val. gali veikti su trikdžiais, atnaujinimo darbų metu klientai bus nukreipiami į informacinį puslapį apie atliekamus darbus.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

19 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Audriusmasalsikis1985@gmail.com

Audrius masalskis Andrius masalsikis
Audriusmasalsikis1985@gmail.com Andriusmasalsikis1985@gmail.com

Šarūnas

Taip jau gavosi, kad buvau ir esu šito banko klientas nuo Taupomojo banko, Hansa banko laikų. Mačiau visas bankų griūtis ir kitus cirkus. Swedbank vienintelis išliko stabiliausias bankas Lietuvoje. O kai kurie trūkumai yra tik juokas, palyginus su tuo kas darosi kituose. Imkit kreditus atsakingai ir nereikės po to ieškoti kaltų.

Rimantas Šuopys

Esu antros grupės invalidas. ,,Swedbank" kaupiau antros pakopos priedą pensijai. Invalidumas iki pensijos ir toliau. Išmoketi sukauptą sumą atsisako. O man reikia sanatorinio gydymo!

Nesvarbu

Debiliškas bankas ir administracija banko taipogi lenda i žmogaus privatuma, o vėliau jieško užpakaly smegenu. Niekam nepatarčiau tapti swedbanko klijentu nes tai sukčiu bankas.

Eimontas

Lietuvoj swedbank-pats debiliskiausias bankas.Ten vadovai visai nukvake.Neduok,Dieve,su siuo banku tureti reikalu!!!

YdaEimontas

Esu Swedbanko kliente daugiau nei 30 m. ir jokiu problemu nematau! Manau kad žmonės patys sau susikuria problemas ten, kur ju net nera!

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas