Tai sprogdino internetą: „Samsung“ pralaimėjimai, E.Musko beprotybės ir naujai kuriama automobilizimo istorija

Tai sprogdino internetą: „Samsung“ pralaimėjimai, E.Musko beprotybės ir naujai kuriama automobilizimo istorija

Lukas Snarskis

2021-08-08, 16:05

Pirmoji rugpjūčio savaitė jau beveik baigėsi, o šiandien mes dalinamės populiariausiomis šios savaitės naujienomis, kurios sulaukė daugiausiai Jūsų dėmesio.

31 šių metų savaitę daugiausiai dėmesio sulaukė „Samsung“ naujienos, kurios, deja, bet ne visos buvo itin džiaugsmingos. Iš pradžių Pietų Korėjos milžinė sulaukė vartotojų spaudimo dėl vienos iš nutrauktų telefonų serijos, o vėliau sekė naujienos apie prarandamą populiariausio gamintojo statusą.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

„Samsung“ sulaukė vartotojų spaudimo

Best-Samsung-phones-2021

Prieš keletą dienų „Samsung” oficialiai paskelbė, jog naujų „Galaxy” produktų pristatymas įvyks rugpjūčio 11 dieną. Kompanija pažadėjo pristatyti „naują įspūdingų gaminių kartą”. Beveik neabejojama, kad svarbiausi šių įrenginių yra „Galaxy Z Fold3” ir „Galaxy Z Flip3”, turintys sulenkiamus ekranus. Vis dėlto dauguma ištikimiausių gerbėjų nuliūdo sulaukę žinių, jog šiemet pirmąkart per 10 metų neišvysime naujo „Galaxy Note” serijos atstovo.

„Galaxy Note” gerbėjai yra vieni ištikimiausių išmaniųjų telefonų rinkoje, jie su tokia situacija taikstytis tikrai nenori. Net 20 000 pasipiktinusių vartotojų pasirašė peticiją, kuria reikalaujama grąžinti „Galaxy Note” seriją pirmoje 2022 metų pusėje. Klausimas, ar šios peticijos užteks įtikinti „Samsung” pakeisti savo nuomonę ir vėl rinkai pateikti didelį ekraną turintį flagmaną su pagaliuku, bet tai neabejotinai yra signalas gamintojui, kad nemaža dalis vartotojų vis dar nepalankiai žiūri į sulenkiamą ekraną turinčius įrenginius.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

„Samsung“ prarado lyderio poziciją Europoje

xiaomineewlohg

Išmaniųjų telefonų rinkoje – dideli pokyčiai. Po to, kai „Huawei“ veiklą suvaržė JAV Vyriausybės pritaikytos sankcijos, daugelis gamintojų ganėtinai aktyviai stengėsi perimti šios milžinės rinkos dalį. Jau anksčiau rašėme, kad „Xiaomi“ pakilo į antrąją vietą pasaulinėje rinkoje, o dabar aiškėja ir Europos lyderiai.

Pasaulinėje rinkoje pirmaujanti Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ prarado savo poziciją Senajame Žemyne, o jos vietą užėmė „Xiaomi“. „Strategy Analytics“ informacija atskleidžia, kad Kinijos milžinė pakilo į pirmąją vietą Europoje ir dabar užima 25,3 proc. rinkos. Antroje ketvirčio metu „Xiaomi“ mūsų regione pardavė 12,7 mln. Išmaniųjų telefonų.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

„Tesla“ turi labai netikėtų problemų

Tesla-Megapack-fire

Dar praėjusį penktadienį dėl nežinomų priežasčių užsidegė vienas iš blokų Australijoje statomoje „Tesla Megapack“ elektros saugykloje, kurioje sumontuotos 450 MWh talpos baterijos. Savaitgalį situacija dar labiau pablogėjo – ugnis išplito į artimiausią 13 tonų talpos bateriją. Taigi, ketvirtą dieną iš eilės ugniagesiams tenka gesinti gaisrą nenaudojant vandens.

Netgi įtampos nebuvimas akumuliatorių elektros sistemoje, kaip aiškina įvykių dalyviai komentuodami situaciją „The Guardian“, neleidžia ugnį gesinti naudojant vandenį. Klasikinis metodas šioje situacijoje tik padidina akumuliatoriaus degimo laiką. Pasitarę su „Tesla“, kuri yra objekto baterijų tiekėja, ugniagesiai sukūrė tokią taktiką – jie stengiasi kiek įmanoma atvėsinti degimo šaltinį supančius objektus, kad sustabdytų ugnies plitimą, ir laukia perdegimo epicentre.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

„Ford“ sukirto rankomis su „Google“

Google-automobiliai-Shutterstock-nuotrauka

Norite važiuoti į Šiaulius, bet nežinote kelio? Taip ir sakykite – automobili, rodyk man kelią iki Šiaulių. Karšta? Automobili, sumažink temperatūrą dviem laipsniais. Norite muzikos? Automobili, įjunk man „AC/DC“.

Skamba fantastiškai, tačiau būtent toks yra šešerių metų strateginės partnerystės, kurią šių metų pradžioje užmezgė „Google“ ir „Ford“, galutinis tikslas – taip išvystyti automobiliams pritaikytos operacinės sistemos „Android“ funkcionalumą, kad vairuotojas, neprarasdamas jokių šiandieninių patogumų, galėtų jais naudotis be rizikos sau, keleiviams ir kitiems eismo dalyviams.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

E.Musko beprotybė: norėjo tapti „Apple“ vadovu

Musk-ir-Cook

Knyga – gera byla. Posakis, kuris puikiai tinka šiam tekstui. „Wall Street Journal“ žurnalisto Timo Higginso knyga atskleidžia įdomių detalių apie „Tesla“ savininką Eloną Muską. Prieš penkerius metus pastarasis turėjo labai įdomų pokalbį su „Apple“ vadovu Timu Cooku, kurio turinys pastarosiomis dienomis mirga visame internete.

Daugeliui, tikriausiai, yra žinoma, kad „Apple“ vadovas buvo pateikęs pasiūlymą įsigyti E.Musko valdomą kompaniją, kuri tuomet visais būdais siekė išleisti naująjį „Model 3“ elektromobilį. Dviejų milijardierių susitikimas buvo susijęs su „Apple“ bandymu įsigyti E.Musko kompaniją, o tai būtų išsprendę visas „Tesla“ problemas. Ir tuomet situacija pasisuko labai netikėta linkme.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas