Internetas

Tai sprogdino internetą: VW pripažinimo sulaukę lietuviai, bauginantis įspėjimas, „Xiaomi“ telefonų kainų skirtumai ir jų populiarumas

Tai sprogdino internetą: VW pripažinimo sulaukę lietuviai, bauginantis įspėjimas, „Xiaomi“ telefonų kainų skirtumai ir jų populiarumas

Sausio mėnesis jau artėja link pabaigos, o šiandien mes dalinamės populiariausiomis šios savaitės naujienomis, kurios sulaukė daugiausiai Jūsų dėmesio.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

3 šių metų savaitę daugiausiai dėmesio sulaukė naujienos apie „Xiaomi“ telefonų kainas bei itin populiarią įrenginių seriją, o taip pat ir lietuvių sulauktas neeilinis pripažinimas, „Gmail“ gudrybės, kurios pravers kiekvienam bei bauginantis perspėjimas daugeliui mūsų.

Aiškėja kiek Europoje kainuos lietuvių pamėgti pigūs „Xiaomi“ telefonai

Kinijos kompanijos „Xiaomi“ dukterinė įmonė „Redmi“ dar visai neseniai pademonstravo naujuosius „Note 11“ serijos išmaniuosius telefonus, kurie debiutavo vietinėje rinkoje. Ir nors kinai jau gali įsigyti šiuos produktus, tačiau tarptautinėje rinkoje jie dar nėra parduodami.

Internete jau kuris laikas kalbama ir apie europiečiams skirtą „Redmi Note 11“ išmaniojo telefono variantą, o dabar aiškėja, jog pastarasis įrenginys veiktų su „Qualcomm Snapdragon 680“ procesoriumi. Tačiau tai nėra vieninteliai pokyčiai, kurie susiję su šia išmaniųjų telefonų serija. Pranešama, kad pigiausias „Redmi Note 11“ serijos įrenginys Europoje kainuos nuo 250 eurų, o tai yra ganėtinai ženklus skirtumas, lyginant su kainomis Kinijoje.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

Lietuvių kuriama įranga sulaukė vokiečių automobilių milžinės pripažinimo

Lietuviško kapitalo technologijų kompanijos „Voltas IT“ kuriama programinė įranga tapo pirmąja pasaulyje trečiosios šalies diagnostikos įranga, galinčia modifikuoti naujausius automobilių modelius tiesiogiai prisijungiant prie „Volkswagen“ serverių. Inovatyvius sprendimus automobiliams kurianti ir su Volkswagen koncernu bendradarbiaujanti, kompanija viena pirmųjų įvykdė sugriežtintus koncerno saugumo reikalavimus.

Transporto priemonės diagnostikos apsauga (taip pat žinoma kaip SFD – vok. Schutz Fahrzeug Diagnose) yra aukštesnis saugumo lygis, kuris reikalaudamas autorizacijos tarp automobilio ir gamintojo, siekia apsaugoti žmogaus ir automobilio duomenis.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

Tūkstančiams lietuvių – bauginantis įspėjimas

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) perspėja, kad asmenims, užsiimantiems neteisėta autorių teises pažeidžiančia veikla internete, gali būti užblokuotos jų asmeninės banko sąskaitos.

Pagal Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo 78 straipsnio nuostatas LRTK, kaip autorių teises internete prižiūrinčiai ir ginančiai institucijai, yra suteikta teisė duoti privalomus nurodymus mokėjimo, finansų ar kitai įstaigai nutraukti mokėjimus ar kitas finansines operacijas subjektui, vykdančiam autorių teises pažeidžiančią veiklą internete. Todėl minėtų asmenų atžvilgiu gali būti taikomi privalomi nurodymai, įtvirtinti šiame įstatyme.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

Naudojate „Gmail“ elektroninio pašto platformą?

„Gmail“ yra didžiausia elektroninio pašto platforma pasaulyje. Prie jos kasdien jungiasi apie 1,8 mlrd. žmonių, tačiau dažnas neišnaudoja visų šio pašto siūlomų funkcijų ir galimybių. Laiškų šablonai, teksto vertimas, automatinis pašto valymas – tai tik kelios gudrybės, kurios gali praversti kiekvienam.

„Kodėl daugelis patogių ir naudingų „Gmail“ funkcijų lieka neišnaudotos? Atsakymas paprastas – daug žmonių apie jas tiesiog nežino. Nors dažniausiai į el. paštą užsukame tik peržvelgti gautų laiškų ar patys vieną–kitą išsiųsti, vos kelios gudrybės padės naudotis šia el. pašto platforma greičiau ir patogiau“, – sako „Telia“ kompiuterių ekspertas Simonas Tilindis. Jis išrinko ir kviečia susipažinti su septyniomis „Gmail“ gudrybėmis.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

Pigūs „Xiaomi“ telefonai šluojami iš lentynų

Kinijos kompanija „Xiaomi“, kartu su savo dukterine įmone „Redmi“, kasmet pristato daugybę įvairiausių išmaniųjų telefonų. Neabejotinai daugiausia dėmesio sulaukia vidutinės klasės bendrovių produktai, o tarp jų – „Redmi Note“ serijos telefonai.

Pirmadienį „Xiaomi“ išplatino pranešimą, kuriame teigiama, jog bendrovė jau yra pardavusi daugiau nei 240 mln. „Redmi Note“ išmaniųjų telefonų. Tokie rezultatai pasiekti praėjus vos aštuoniems mėnesiams nuo tada, kai buvo pasiekta 200 mln. įrenginių riba.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2022-01-24, 00:55

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas