„Telia“ kauniečiams turi neįtikėtiną naujieną: daugelio pamėgtoje vietoje įrengė galingiausią „Wi-Fi“ Lietuvoje

„Telia“ kauniečiams turi neįtikėtiną naujieną: daugelio pamėgtoje vietoje įrengė galingiausią „Wi-Fi“ Lietuvoje

Pranešimas spaudai

Europos kultūros sostine tapęs Kaunas gali didžiuotis dar vienu pasiekimu: „Žalgirio“ arenoje „Telia“ įrengė naujausios kartos belaidžio ryšio „Wi-Fi 6“ tinklą, kuriuo vienu metu gali naudotis nors ir visi 20 tūkst. arenoje telpančių žmonių. Tai yra pažangiausias ir galingiausias „Wi-Fi“ tinklas Lietuvoje.

„Kaune įdiegėme pirmąjį didelio masto komercinį „Wi-Fi 6“ sprendimą Lietuvoje, todėl „Žalgirio“ arena šiemet tikrai turės ne vieną progą pademonstruoti pažangiausią ir galingiausią internetą, kokį gali pasiūlyti telekomunikacijų pramonė“, – sako „Telia“ verslo klientų vadovas Daniel Karpovič.

Jis taip pat pažymi, kad Kaune sėkmingai išbandytą šeštosios kartos belaidžio interneto paslaugą ir jai reikalingą įrangą Lietuvoje galės užsisakyti visi „Telia“ verslo klientai. „Žalgirio“ arenos belaidžio interneto tinklo modernizavimo darbų projekto vertė siekia per 60 tūkst. eurų.

„Kaunas tampa ne tik šiuolaikinės kultūros, bet ir naujausių technologinių standartų sostine. Didelės talpos ir greičio belaidis „Wi-Fi“ ryšys arenoje veiks visų sporto renginių ir koncertų metu. Ši mūsų investicija lankytojams užtikrins geriausią patirtį, kuria jie galės iš arti tiesiogiai dalintis internete“, – sako „Žalgirio“ arenos technikos aptarnavimo vadovas Vaidas Ivanauskas.

40 tūkst. kvadratinių metrų ploto arenoje į sporto renginius gali susirinkti 12–15 tūkst. žiūrovų, o koncertų metu joje telpa net iki 20 tūkst. žmonių – tai didžiausia arena Lietuvoje.

Joje „Telia“ įdiegė amerikiečių prekės ženklo „Ruckus“ įrangą – iš viso 24 „Wi-Fi 6“ technologijos prieigos taškus. Kiekvienas jų suteikia iki 3,5 gigabito per sekundę (Gb/s) interneto spartą ir vienu metu gali aptarnauti iki tūkstančio įrenginių.

Visas „Žalgirio“ arenos „Wi-Fi“ tinklas yra pritaikytas optimaliai veikti vienu metu prisijungus 4–8 tūkst. įrenginių, bet gali sutalpinti ir 15–20 tūkst. vartotojų.

„Wi-Fi 6“ leidžia pasiekti maždaug 30–40 proc. didesnę greitaveiką nei ankstesnės kartos „Wi-Fi 5“ belaidis ryšys. Jei į areną atvyktumėte tik su keliais draugais, prisijungę prie „Wi-Fi“ tinklo kiekvienas galėtumėte išspausti apie 1 Gb/s spartą – tarsi prie interneto būtumėte prisijungę tiesiogiai per šviesolaidį.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Telia
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas