„Telia“ pristato išskirtinę naujieną, kuri patiks daugeliui lietuvių: visiškai nemokama paslauga jau prieinama daugeliui, sužinokite, kaip tai išbandyti

„Apple“ dar visai neseniai atnaujino savo išmaniuosius telefonus, kuomet buvo išleistas „iOS 17“ atnaujinimas, be gausybės kitų patobulinimų, lietuvių „iPhone“ telefonuose aktyvavo balso skambučių per Wi-Fi (Voice over WiFi) funkcionalumą. Šia paslauga pirmieji Lietuvoje galės pasinaudoti „Telia“ klientai.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Telia“ pristato išskirtinę naujieną, kuri patiks daugeliui lietuvių: visiškai nemokama paslauga jau prieinama daugeliui, sužinokite, kaip tai išbandyti

VoWi-Fi jiems papildomai nekainuos ir suteiks galimybę mėgautis kokybiškais skambučiais ten, kur nėra mobiliojo ryšio arba jo signalas yra silpnas.

„VoWi-Fi mūsų tinkle veikia jau tris mėnesius, tačiau „Apple“ išmaniųjų savininkams paslaugos įjungimas kiek užtruko dėl gamintojo taikomų griežtų sertifikavimo procedūrų. Džiaugiamės, kad formalumus pavyko sutvarkyti pakankamai greitai, ir su naująja „iOS 17“ operacine sistema „iPhone“ įrenginiams galėsime suteikti maksimalią skambinimo kokybę.

Naujoji paslauga leis skambinti į bet kurį telefono numerį pasaulyje, tiesiog prisijungus prie vieno iš mus tankiai supančių Wi-Fi tinklų, bei padarys galą praleistiems ir nutrūkusiems skambučiams rūsiuose ar už storų senamiesčio sienų“, – VoWi-Fi privalumus dėsto „Telia“ Produktų vadovas Domas Milius.

VoWi-Fi technologija prieš dešimtmetį pirmiausia buvo įdiegta JAV ir kitose didžiosiose valstybėse, kurių teritorijos operatoriai neturėjo galimybių padengti kokybišku ryšiu. VoWi-Fi taip pat buvo išsigelbėjimas tankiai apgyvendintiems miestams, kurių bazinės stotys piko metu ne visada gebėdavo atlaikyti milžinišką vartotojų užklausų skaičių.

„Lietuvoje net naujausios kartos „Telia“ 5G ryšys jau dengia 99 proc. teritorijos, todėl VoWi-Fi mūsų šalyje atlieka labiau naudojimosi patirtį gerinančią misiją. Pavyzdžiui, ten, kur dėl techninių ar gamtinių kliūčių, norint paskambinti, tekdavo išeiti į lauką ar palypėti ant kalnelio, to daryti nebereikia, o atokesnėse vietovėse gyvenantys žmonės gali būti ramūs, kad jų išmaniuosius visada laiku pasieks jiems adresuotos SMS žinutės ir skambučiai“, – aiškina „Telia“ atstovas.

Be mobiliojo ryšio „duobių“ kompensavimo VoWi-Fi suteikia ir keletą kitų pliusų. Skambinant per Wi-Fi, galima mėgautis CD įrašo kokybei prilygstančiu garsu, kas leidžia daug geriau girdėti pašnekovą, net kalbant tokiose triukšmingose vietose, kaip sandėliai ar gamyklos. Taip pat, kadangi įrenginiui nebereikia eikvoti energijos nuolatiniam kontaktavimui su mobiliojo ryšio bazine stotimi, VoWi-Fi taupo jo baterijos resursus. Pastarasis privalumas aktualus senesnių prietaisų savininkams, kadangi gali juntamai pailginti intervalus tarp įkrovimų.

Savo turimame „iPhone“ įsidiegę „iOS 17“ atnaujinimą, VoWi-Fi nemokamai naudotis galės visi „Telia“ privatūs ir verslo klientai. Šią paslaugą palaiko „iPhone XS“ ir naujesni modeliai, įskaitant naujuosius „iPhone 15“, kurių išankstiniai užsakymai jau startavo rugsėjo 22 d., o pirmųjų įrenginių pristatymas savininkams ir oficiali prekyba prasidės jau rugsėjo 29 d.

Įsitikinti, kad VoWi-Fi paslauga aktyvuota, galima atvėrus nustatymus ir skiltyje „Phone“ pasitikrinus, ar įjungta „Wi-Fi calling“ parinktis. O norint paslaugą aktyvuoti, pirmiausia reikia pasitikrinti ar turite įdiegtą iOS17 atnaujinimą, tada nustatymuose pasirinkti „Mobile services“ funkciją „Wi-FI Calling“ paspausti „On“ ir paslauga bus aktyvuota.

VoWi-Fi taip pat šiandien veikia dauguma visuose „Telia“ parduodamuose kitų gamintojų telefonuose. Šią funkciją šiuo metu turi dauguma „Samsung“ telefonų: „Samsung Galaxy S23“, „Samsung Galaxy S22“, „Samsung Galaxy Fold 5“, „Samsung Galaxy Flip 5“, „Samsung Galaxy A“ serijos telefonai ir kiti senesni „Samsung“ telefonai. Taip pat, funkcionalumas veikia ir su „OnePlus“, „Nokia“, „Xiaomi“, „Redmi“, „Pixel“, „Sony“ telefonai.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

3 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Zita

Po to ateiz zaskaita kaip vietiniai halturščikai iš to pačio namo padijunge viską nemokamai kitų žmonių nežinojimų iš atsakaito kitais būdais per viena tinkla pajungia ta šviesolaidi .po metų atėjes meistras sako man kas čia kodėl nukirptas laidas .tau ir geri kaimynai atslinke iš ikalinimo vietų.gal gana tyčootis ten rsšytojai iš ketvorto auksšto padarėtę sabiveikla oš savivaldybės giminingos pažinties juk viskas galima ir nutraukti timkla ir atėjus iš eilės tris maktis ir fienas man padaręs žala dabar mane dar ir mato .Na nori renovacijai ruošti bet faug kas išsipirke tai ir lipa kaip tarakonai užkrėstu vandenių kava getiame alu su dihlafosų žoūriu kad visi jauni kaip invalidai nepaeina su kastiliais šast ir miršta kas du.metai

Mano

Ačiū bet nebereikia .Nes mano duomenų bazėje yraisilaužta esu sekama.ir geri sesers patarimai verčia išsikviesti ekstrasensus kurie mane per namų langa ir vamzdyną seka .nes ir vanduo ir komunikacijose instliuota vaizdo kameros ir viskas girdisi .Labai keisti darbai vyksta ten kur senas namas vadinas holivudu .o jums reikia žinių kad aš bent mokėčiau ir suprasčiau apie pasiūlymus .gyvsidabris vandenyje ir neva pataisytas mano išmanusis už kuri buvo per meistrus pavogti už nepataisyta telefoną pinigai .kur tokiu atveju kreiptis juk neisi į teismą išjuoks .

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas