Internetas

„Telia“ sulaukė išskirtinės padėkos: įvertinimų už paslaugų kokybę ir klientų aptarnavimą sulaukta ir anksčiau, tačiau šis - išskirtinis

Liepą Vilniuje vykusiame NATO viršūnių susitikime ryšį teikusi bendrovė „Telia“ sulaukė išskirtinio Baltųjų rūmų įvertinimo. Bendrovės specialistams Jungtinių Valstijų prezidento Joe Bideno komunikacijos agentūra (White House Communications Agency, WHCA) atsiuntė specialias padėkas už JAV delegacijai vizito Lietuvoje metu suteiktas paslaugas.

„Telia“ sulaukė išskirtinės padėkos: įvertinimų už paslaugų kokybę ir klientų aptarnavimą sulaukta ir anksčiau, tačiau šis - išskirtinis

Vasarą Lietuvoje „Telia“ komanda ne tik sukūrė neįveikiamą kibernetinę tvirtovę „Litexpo“ parodų centre, bet ir atskirai užtikrino ryšį JAV prezidento Joe Bideno komandai. Dėl JAV tarnybų keliamų itin griežtų saugumo reikalavimų, bendrovei iki paskutinių akimirkų nebuvo atskleistos darbų apimtys, tikslios vietovės ir paslaugų specifikacijos. Nepaisant to, visi JAV delegacijos pageidavimai buvo įvykdyti nepriekaištingai.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Už paslaugų kokybę ir klientų aptarnavimą anksčiau esame sulaukę ne vieno reikšmingo apdovanojimo ir įvertinimo, tačiau iš Baltųjų rūmų tarnybos atsiųstų padėkų iki šios nebuvome gavę. Tad labai didžiuojuosi visai kolegomis, kurie prisidėjo prie šio projekto ir parodė, kad savo aptarnavimo kokybe galime įtikti ir milijonams savo kasdienių klientų Lietuvoje, ir pas mu viešinčiam JAV prezidentui “, – sako bendrovės „Telia“ vadovė Giedrė Kaminskaitė-Salters.

JAV ambasadai ir prezidento Joe Bideno delegacijai per savaitę „Telia“ įdiegė išskirtinius interneto sprendimus su įvairiomis greitaveikomis ir konfigūracijomis bei skaitmeninės telefonijos linijas, atitinkančias visus saugumo reikalavimus. Specialūs „Telia“ ryšio sprendimai buvo įdiegti oro uoste, viešbučiuose, Vilniaus Rotušėje ir Šv. Jonų bažnyčioje, kur JAV prezidentas sakė savo kalbą.

Asmenines Baltųjų rūmų komunikacijos agentūros padėkas gavo 5 „Telia“ darbuotojai, tačiau, anot G. Kaminskaitės-Salters, prie projekto sėkmės prisidėjo ir ne vieną „papildomą mylią“ nuėjo gerokai dešimtys kitų kolegų. „Telia“ vadovės įsitikinimu, tokių projektų sėkmė visuomet pasiekiama tik vieningomis visų prisidedančiųjų pastangomis.

NATO viršūnių susitikimo metu „Telia“ „Litexpo“ konferencijų centre renginio svečiams įrengė daugiau nei 2000 darbo vietų su fiksuotu interneto ryšiu ir elektros jungtimis bei turėjo visą parą budintį saugumo ir tinklo operacijų centrą. Sklandžiam ryšiui susitikime užtikrinti buvo nutiesta 150 km tinklo ir 10 km optinio kabelio, suvirinta daugiau kaip 1500 skaidulų.

NATO susitikime dalyvavo 48 šalių delegacijos su svarbiausiais Aljanso bei partnerių valstybių lyderiais priešakyje. Renginyje taip pat dirbo keli tūkstančiai žiniasklaidos priemonių atstovų iš viso pasaulio.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas