„Tesla“ vadovas nepaliauja stebinti: naujasis E.Musko sandoris – laikinai stabdomas, aiškios ir to priežastys

„Tesla“ vadovas nepaliauja stebinti: naujasis E.Musko sandoris – laikinai stabdomas, aiškios ir to priežastys

LRT.LT

, atnaujinta 2022-05-16, 12:18

Elonas Muskas teigia, kad jo sandoris dėl „Twitter“ įsigijimo „laikinai sustabdytas“ po to, kai socialinis tinklas pranešė, kad netikros paskyros sudaro mažiau nei 5 proc. iš 226 mln. aktyvių vartotojų, iš kurių galima gauti pajamų per dieną. „Tesla“ vadovas, kuris siūlė pirkti „Twitter“ už 44 mlrd. dolerių, tviteryje paskelbė nuorodą į gegužės 2 d. Reuters pranešimą apie „Twitter“ pateiktą informaciją, sakydamas, kad nori pamatyti bendrovės skaičiavimus, rašo „The Verge“.

„Twitter“ sandoris laikinai sustabdytas, kol bus pateikta išsami informacija, patvirtinanti skaičiavimus, kad netikros ir (arba) suklastotos paskyros iš tiesų sudaro mažiau nei 5 proc. naudotojų“, – tviteryje parašė E. Muskas.

twitter_2021-04-26-213749

Šiuo metu „Twitter“ akcijų kaina dėl šios naujienos smuko 19 proc., o „Tesla“ – 5 proc.

Ir anksčiau „Twitter“ turėjo problemų su matematika. Prieš kelias savaites pelno ataskaitoje ji teigė, kad trejus metus iš eilės apskaičiavo per daug savo dienos naudotojų. Įmonė teigė, kad dėl techninės klaidos ji skaičiavo kelias paskyras kaip aktyvias, nors jos buvo susietos su vienu naudotoju, ir dėl to kiekvieną ketvirtį neteisingai suskaičiuodavo iki 1,9 mln. naudotojų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas