„The Witcher“ gerbėjams tai patiks: dar šiemet sulauksime antrojo serialo sezono

„The Witcher“ gerbėjams tai patiks: dar šiemet sulauksime antrojo serialo sezono

Rokas Gaidys

2021-07-13, 15:55

Populiarusis raganius sugrįžta. Po ganėtinai nemažos, tai yra dviejų metų, pertraukos antrasis „The Witcher“ sezonas pasirodys „Netflix“ platformoje, o tai tikrai galima pavadinti ankstyva Kalėdų dovana visiems franšizės fanams. Savaitgalį vykusioje franšizės parodoje „WitcherCon“ buvo pranešta daugybė naujienų, susijusių su populiariuoju raganiumi, tačiau svarbiausia iš jų yra ta, kad naujasis „The Witcher“ sezonas pasirodys jau šių metų gruodžio 17-tą dieną.

Antrojo sezono filmavimas prasidėjo anksčiau nei planuota, tai yra tik rugpjūčio 17-tą dieną dėl pasaulį ir toliau kamuojančios Covid-19 pandemijos, tačiau jis buvo ir vėl laikinai sustabdytas lapkritį, o gruodį pagrindinis aktorius Henry Cavill filmavimo metu susižeidė ir tai vėl sutrukdė kūrimo procesui. Oficialiai šis serialas baigtas filmuoti buvo tik šių metų balandį. Panašu, kad dabar liko tik sudėti paskutinius štrichus ir jau yra oficialiai patvirtinta, kad jį sudarys 10 serijų, o net 8-ių iš jų yra net žinomi pavadinimai.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Witcher-Coming-Soon-Netflix-2

Taip pat renginio metu buvo pranešta, kad praėjus penkeriems metams po „The Witcher 3: Wild Hunt“ pasirodymo sulauksime dar vieno jo papildinio arba kitaip vadinamo „DLC“, kuris bus sukurtas remiantis „Netflix“ sukurtu serialu. Kartu su juo bus išleista ir nauja žaidimo versija, kuri bus skirta „PlayStation 5“ ir „Xbox Series X“ konsolėms, tačiau daugiau detalių apie ją kūrėjai „CD Projekt Red“ nepateikė. Žinoma, kad ji bus prieinama ir senos kartos žaidimų kompiuteriuose, tačiau juose nebus greitesniu užsikrovimo greičių ir geresnės grafikos.

The-Witcher-Season-2-Trailer-Geralt-Ciri

Laukimas beveik baigtas ir tikriausiai daugelis mačiusių pirmąjį sezoną yra užsikėlę aukštą kartelę antrajam. Žinoma, kad po tokios pertraukos daugelis tiesiog džiaugsis naujomis serijomis ir nesvarbu ar jo tęsinys bus vykęs ar ne. „The Witcher“ antrasis sezonas pasirodo jau gruodžio 17-tą dieną išskirtinai „Netflix“ platformoje, o dėl naujausio žaidimo tęsinio, tai tiksli išleidimo data nebuvo nurodyta, bet kūrėjai žada, kad tai bus padaryta dar iki šių metų pabaigos.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas