Internetas

„The Witcher“ prodiuseris pažėrė kaltinimų amerikiečiams: išreiškė didžiulį nepasitenkinimą dėl koreguoto siužeto ir mažėjančio žiūrovų skaičiaus

Praėjusių metų spalį H. Cavillas paskelbė, kad palieka „The Witcher“, nors buvo visuotinai giriamas už Geralto vaidmenį. Atrodė, kad jo sprendimą pasitraukti lėmė jo sugrįžimas į Supermeno vaidmenį, kuris, be epizodinio vaidmens filme „Juodasis Adomas“, taip ir liko neįgyvendintas, buvo pranešimų, kad jam nepatiko, jog serialas pernelyg nutolo nuo knygų. Taip pat buvo teigiama, kad kai kurie serialo scenaristai atvirai nemėgo Sapkowskio romanų.

„The Witcher“ prodiuseris pažėrė kaltinimų amerikiečiams: išreiškė didžiulį nepasitenkinimą dėl koreguoto siužeto ir mažėjančio žiūrovų skaičiaus

Interviu lenkų svetainei „Wyborcza“ (jį išvertė „Witcher“ gerbėjų svetainė „Redanian Intelligence“) Baginskis teigė, kad siužeto punktų supaprastinimas dažnai yra būtinas, kai „serialas kuriamas didžiulei masei žiūrovų, turinčių skirtingą patirtį, iš skirtingų pasaulio dalių, o didelė jų dalis yra amerikiečiai“.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Būna atvejų, kai siužeto pakeitimus lemia tai, ko negalima pakeisti, pavyzdžiui, aktorius suserga, tačiau Baginskis sakė, kad su panašiu suvokimo bloku amerikiečių auditorijoje susidūrė prieš daugelį metų, kai bandė kurti „Hardkor 44“ – Varšuvos sukilimo versiją.

„[Bandžiau] paaiškinti: vyko sukilimas prieš Vokietiją, bet rusai buvo anapus upės, o vokiečių pusėje buvo ir karių iš Vengrijos ar Ukrainos“, – sakė Baginskis laikraščiui „Wyborcza“. „Amerikiečiams tai buvo visiškai nesuprantama, per daug sudėtinga, nes jie užaugo kitame istoriniame kontekste, kur viskas buvo sutvarkyta: Amerika visada yra gera, o kiti yra blogiukai. Ir nėra jokių komplikacijų“.

Baginskis vis dėlto sakė, kad siužetų supaprastinimas buvo skausmingas ir scenaristams, ir jam pačiam, tačiau „aukštesnio lygio niuansai ir sudėtingumas turės mažesnį diapazoną, nepasieks žmonių. Kartais tai gali nueiti per toli, bet mes turime padaryti tokius sprendimus ir juos priimti“.

Tai ne pirmas kartas, kai Baginskis išskiria didelę demografinę grupę. „Kotaku“ atkreipia dėmesį į interviu, kurį jis davė Lenkijos „YouTube“ kanalui „Imponderabilia“, kuriame prodiuseris dėl prasto antrojo „The Witcher“ sezono žiūrimumo kaltino mažai dėmesio sukaupusį jaunimą, užaugusį prie „TikTok“ ir „YouTube“. „Kalbant apie laidas, kuo jaunesnė publika, tuo mažiau svarbi siužeto logika“, – sakė jis, pažymėdamas, kad jaunimas labiau linksta į „tiesiog emocijas“.

Atrodo, kad Baginskis dalijasi panašiais jausmais kaip ir Ridley Scott‘as. 2021 m. „Blade Runner“, Alien“, „Gladiator“ režisierius dėl prastų filmo „The Last Duel“ pajamų kaltino apatiškus tūkstantmečio kartos (millennials) asmenis ir „jų su**stus mobiliuosius telefonus“ (their f**kin cellphones).

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas