Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„TikTok“ laukia dideli pokyčiai: pasikeitimai palies pagrindinę platformos funkciją

„TikTok“ laukia dideli pokyčiai: pasikeitimai palies pagrindinę platformos funkciją

Lukas Snarskis

2021-07-03, 15:40

Bendravimo internete formos nuolat kinta: dar prieš dešimtmetį tinklaraščiai buvo populiarumo viršūnėje ir atrodė, kad jie yra ateitis. Visgi viskas apsivertė ir žmonės iš asmeninių svetainių išsikraustė į socialinius tinklus. Šiandien jau nereikia kurti ir išlaikyti savo asmeninės svetainės, kad taptumėte populiariu, o vieną tiesiausių kelių į žvaigždes nutiesė rinkos chuliganu tituluojamas „TikTok“.

Žaibiškai išpopuliarėjusioje platformoje, kiekvienas jos narys, gali talpinti įvairiausius vaizdo įrašus, kurių trukmė negali viršyti vienos minutės. Tačiau tai netrukus turėtų pasikeisti. Kaip skelbia „TikTok“ atstovai, jau visai netrukus platformoje bus galima talpinti ir gerokai ilgesnius įrašus, o jų trukmė galės siekti iki trijų minučių.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

tiktok-payment_2021-04-26-214306

Pranešama, kad tokia naujovė daugelį „TikTok“ vartotojų pasieks per artimiausias kelias savaites. Apie tai platformos naudotojai bus informuoti atskiru pranešimu. Verta paminėti, jog ši galimybė jau kuris laikas prieinama labai ribotam kiekiui asmenų, o taip pat aiškėja ir kodėl atliekami tokie pakeitimai. Teigiama, kad tai yra savotiškas eksperimentas, kurio metu „TikTok“ vadovai nori išsiaiškinti ar ilgesni vaizdo įrašai padės bendruomenei geriau išreikšti save.

tiktok20programele

Vertėtų paminėti ir tai, jog tai nėra vieninteliai „TikTok“ pasikeitimai kurie įvyko pastaruoju metu. Dar balandžio mėnesį kompanijos vadovai pristatė funkcija, kuri leidžia automatiškai sugeneruoti titrus vaizdo įrašams. Taip pat, neseniai buvo pristatyta ir „Jump“ galimybė, kuri leidžia vartotojams dalintis turiniu, pasitelkiant trečiųjų šalių partnerius.

Vos per kelerius metus į socialinių tinklų viršūnę šovęs „TikTok“ tapo vieta, kur žmonės linksminasi, juokiasi, o taip pat dalinasi patarimais, supažindina su naujovėmis – ir visa tai telpa į vienos minutės vaizdo įrašus. Kaip manote ar šis socialinis tinklas smarkiai pasikeis po planuojamų pokyčių?

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas