„TikTok“ naudotojams tai patiks: pristatytos septynios naujos funkcijos, sužinokite kokios

„TikTok“ naudotojams tai patiks: pristatytos septynios naujos funkcijos, sužinokite kokios

TopCom.lt

2021-07-28, 12:30

Populiarios trumpų vaizdo įrašų paslaugos kūrėjai pristatė naują mobiliosios programos versiją. Dabar buvo akcentuojamas tiesioginių transliacijų funkcionalumo išplėtimas – vartotojams vienu metu tapo prieinamos septynios naujos transliacijos galimybės.

Svetainėje pasirodė filtrai pagal raktinius žodžius – vartotojai gali savarankiškai sudaryti savo žodyną, kuriame gali pridėti iki 200 „stop žodžių“. Jei kuris nors iš žiūrovų paliks komentarą su žodžiu iš sąrašo, jis nebus rodomas, o kai bus pateiktas galimai netinkamas tekstas bus paraginta jį peržiūrėti. Kūrėjai planuoja pridėti tam tikrų vartotojų laikino atsijungimo nuo transliacijų funkcijas, taip pat neigiamų ar įžeidžiančių komentarų pašalinimą tiesioginių transliacijų metu.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

tiktok

Be to, naujojoje „TikTok“ versijoje yra funkcija „paveikslėlis vaizde“, kurią naudodami galėsite pereiti prie kitų programų nenustodami žiūrėti srauto. Taip pat įgyvendinta galimybė kartu su kitais autoriais vesti bendras transliacijas, taip pat specialiame skyriuje „Klausimai ir atsakymai“ tiesiogiai atsakyti į klausimus laidos metu.

Rekomendacijų sklaidos kanalas dabar turi prieigą prie prenumeratos kanalo, kuriame rodomi ne tik populiarūs vaizdo įrašai, bet ir tiesioginės transliacijos. Transliacijos autoriai dabar gali suteikti moderatoriaus teises bet kuriam vartotojui, kurios leis blokuoti nepageidaujamus komentarus ar žiūrovus pažeidžiančius svetainės taisykles.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas