„TP Vision“ jungiasi prie labdaringos veiklos: tapo oficialu „Wings for Life World Run“ partneriu

„TP Vision“ jungiasi prie labdaringos veiklos: tapo oficialu „Wings for Life World Run“ partneriu

Pranešimas spaudai

„Philips Sound“ produktus pasaulyje atstovaujanti kompanija „TP Vision“ prisijungia prie gegužės 8 d. organizuojamo tarptautinio masto labdaros bėgimo „Wings for Life World Run“ ir tampa oficialiu renginio ausinių partneriu.

„Wings for Life“ yra pelno nesiekiantis fondas, remiantis nugaros smegenų pažeidimo gydymo būdo ieškančius mokslinius ir klinikinius tyrimus. Kasmet vykstančiame tarptautiniame renginyje šimtai tūkstančių žmonių visame pasaulyje bėga vardan tų, kurie negali laisvai judėti.

TAA7306-BK-BS-CENTRIC-RGB-CROP

„TP Vision“ prisijungimas prie „Wings for Life“ iniciatyvos padės surinkti papildomų lėšų atrinktiems mokslinių tyrimų projektams. Sveikata ir technologijos yra glaudžiai susijusios, tad abi organizacijos skatina visuomenę, savo darbuotojus ir partnerius išlikti fiziškai ir protiškai aktyviais. Visos šios pastangos skiriamos globaliam tikslui – rasti veiksmingą gydymą nuo nugaros smegenų pažeidimo.

„Philips Sport“ ausines 2022 m. vasario–gegužės mėn. įsigiję pirkėjai kviečiami dalyvauti „Wings for Life“ bėgime. „TP Vision“ padengs dalyvio starto mokestį, o visos surinktos lėšos bus skirtos nugaros smegenų tyrimams. Įmonė skatina savo darbuotojus ir partnerius susiburti į tarptautinę komandą ir dalyvauti „Wings for Life“ bėgime.

„Philips Sports“ gaminių serijoje yra daugybė ausinių modelių, kurių kiekvienas suteikia papildomą pridėtinę vertę žmonėms, besirenkantiems aktyvų gyvenimo būdą ir užsiimantiems sportine veikla. Sportinės ausinės yra komfortiškos, tvirtos, atsparios vandeniui ir pasižymi puikia garso kokybe.

„Wings for Life World Run“ mobiliąja programėle koordinuojamas renginys kviečia dalyvius susikurti savo individualų maršrutą bet kurioje pasaulio vietoje ir žada jiems pateikti ne vieną staigmeną. Įvairiose pasaulio šalyse esantiems bėgikams ir neįgaliųjų vežimėliuose sėdintiems dalyviams programėlė paskelbs oficialų startą. Praėjus 30 min., programėlės pagalba veikianti virtuali finišo linija Catcher Car pradės sekti dalyvius ir kiekvienas iš jų savo finišo liniją kirs skirtingose vietose. Svarbu pažymėti, jog visi renginio dalyviai be išimties sėkmingai pasieks finišą ir taps tarptautinės bendruomenės dalimi.

TAA3206-BK-LP-threadmill-RGB

„Mūsų kompanijos sukurtomis sportinėmis ausinėmis kiekvienam sportininkui norime suteikti papildomų gerų emocijų. Vienas iš mūsų tikslų – paskatinti žmones atrasti sportą ir juo mėgautis. Suprantame, jog sportuoti gali ne visi, todėl džiaugiamės galėdami paremti „Wings for Life World Run“ iniciatyvą ir prisidėti prie reikšmingo tikslo – rasti gydymą nuo nugaros smegenų pažeidimo“, - sako Kostas Vouzas, „TP Vision“ (Philips TV & Sound) generalinis direktorius Europos ir Amerikos rinkoms.

„Norime, kad žmonės gerai praleistų laiką ir jaustųsi esantys pasaulinio judėjimo dalimi. Sukurta programėle veiks identiškai „Flagship Runs“ programėlei – kiekvienas dalyvis turės jį sekantį Catcher Car, todėl jų patirtis ir visas renginys taps dar labiau įsimintinas“, - teigia Colinas Jacksonas, „Wings for Life World Run“ renginio sporto direktorius ir olimpinių žaidynių medalininkas.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: TP Vision
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas