Internetas

„WhatsApp“ gali sulaukti didelio atnaujinimo: jau testuojama galimybė, kuri patiks planšečių savininkams

„WhatsApp“ šiuo metu yra bene viena populiariausių momentinių pranešimų platformų rinkoje. Bendrovės „Meta“ valdoma aplikacija nuolat sulaukia įvairių atnaujinimų, o netrukus gerų naujienų turėtų sulaukti ir planšečių savininkai.

„WhatsApp“ gali sulaukti didelio atnaujinimo: jau testuojama galimybė, kuri patiks planšečių savininkams

Pastaruoju metu „WhatsApp“ platformos vartotojai sulaukė daugybės atnaujinimų, iš kurių nemaža dalis būtent tai, ko vartotojai ir pageidavo. Naujausia programėlės bandomoji versija turėtų patikti planšečių turėtojams, mat „WhatsApp“ ketina pasiūlyti dvigubą vartotojo sąsają, kuri turėtų gerokai palengvinti naudojimąsi aplikacija.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Kaip galite matyti iš aukščiau pateikiamos nuotraukos, bandomojoje „WhatsApp“ aplikacijos versijoje yra matomi tarsi du langai – kairėje pusėje vartotojo pokalbiai, skambučiai bei kita informacija, o dešinėje – aktyvus pokalbių langas, kuris leidžia bendrauti su pasirinktu asmeniu. Toks atnaujinimas turėtų gerokai palengvinti šios programėlės naudojimąsi planšetėje, kadangi iki šiol čia buvo siūloma tokia pati vartotojo sąsaja kaip telefonuose.

Verta pastebėti, jog pirmoji „WhatsApp“ bandomoji versija buvo pristatyta dar praėjusiais metais, tačiau tuomet tokios peržiūros galimybės dar neturėjo. Kaip žinia, aplikacijų kūrėjai dažnai išbando naujas galimybes neoficialiose programėlių versijose, kad galėtų įvertinti kaip tai veikia, o vėliau būna pristatomas ir oficialus atnaujinimas, kuris būna prieinamas visiems.

Deja, tačiau kol kas nėra žinoma kada ši naujiena pasieks pagrindinę „WhatsApp“ programėlės versiją.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas