Internetas

„WhatsApp“ gali sulaukti puikaus patobulinimo: ketinama pasiūlyti galimybę, kuri leis padėti artimiesiems net ir per atstumą

„WhatsApp“ šiuo metu yra bene viena populiariausių momentinių pranešimų platformų rinkoje. Atsižvelgdama į didėjančią konkurenciją, bendrovė „Facebook“, kuri ir valdo šią aplikaciją, nusprendė išleisti keletą naujų funkcijų, kad šios padėtų pagerinti vartotojo patirtį, siekiant „WhatsApp“ išlaikyti rinkos lyderiu.

„WhatsApp“ gali sulaukti puikaus patobulinimo: ketinama pasiūlyti galimybę, kuri leis padėti artimiesiems net ir per atstumą

Įsivaizduokite: „Android“ telefone jums skambina mama ir ji turi tam tikrų problemų su „Galaxy S23“. Negalite suprasti, kas negerai, bet šiuo metu keliaujate ir negalite jos aplankyti ir padėti.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Labai nesmagu. Ir dauguma iš mūsų, technikos mėgėjų, esame atsidūrę tokioje padėtyje, nesvarbu, su tėvais, seneliais ar draugais. Taigi labai svarbu turėti patikimą programėlę, kuri palaiko saugų ekrano dalinimąsi, nors tai yra retenybė.

Nesupraskite manęs neteisingai – esu naudojęsis keliomis programėlėmis susidūrus būtent su aukščiau aprašytu scenarijumi. Tačiau niekada nepasitikėjau technologija, kurią naudojo programa, ir skubėjau ją pašalinti vos tik atlikęs reikiamą užduotį.

Bet jei, tarkime, „WhatsApp“ su savo statusu ir visišku šifravimu pradėtų siūlyti tokią funkciją. Man būtų įdomu. Ir kaip galvojate? „WABetaInfo“ rado ekrano dalinimosi pėdsakus naujausioje „WhatsApp“ beta versijoje.

Ši funkcija pasiekiama naudojant 2.23.11.19 žinučių siuntimo programėlės versiją „Android“ įrenginiuose. O esmė gana paprasta: įdėtas naujas mygtukas, kurį galite bakstelėti dalyvaudami vaizdo skambutyje, po ko galėsite dalintis savo ekranu su visais kitais skambučio dalyviais.

Vartotojai taip pat galės bet kada nutraukti transliavimą! Ir, beje, kalbant apie naują mygtuką: atrodo, kad visas skambinimo mygtuko išdėstymas buvo atnaujintas, kad jis atrodytų švariau ir estetiškai.

Nepaisant to, panašu, kad tai veiks tik naujesnėse „Android“ versijose. Tai reiškia, kad jei naudojate senesnę „Android“ versiją, negalėsite dalintis ekrano vaizdu. Ir atvirkščiai: jei jūsų gavėjas turi seną „droidą“, jis negalės matyti pasidalinto vaizdo.

Kaip paprastai būna su atrastomis funkcijomis, tokiomis kaip ši, mes nežinome, kada ji bus prieinama visiems galutinėje versijoje. Bet esame įsitikinę, kad ji bus labai naudinga, kai pagaliau pasieks mus!

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas