Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„WhatsApp“ sprendžia kokybės problemą: ruošiamas atnaujinimas, kuris suteiks vartotojams daugiau laisvės

„WhatsApp“ sprendžia kokybės problemą: ruošiamas atnaujinimas, kuris suteiks vartotojams daugiau laisvės

Lukas Snarskis

2021-07-07, 08:35

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų žino bendravimui skirtą programėlę „WhatsApp“. Tai neabejotinai viena populiariausių tokio pobūdžio aplikacijų ir daugelis iš Jūsų esate ją išbandę. Tikėtina, jog esate pastebėję ir tai, jog šioje programėlėje pasidalintos nuotraukos ar vaizdo įrašai yra žemesnės kokybės nei turėtų būti. Tačiau netrukus tai turėtų pasikeisti.

„WABetaInfo“ šaltinių duomenimis, „Facebook“ technikai jau dabar sprendžia šią problemą ir netrukus vartotojai įgaus daugiau kontrolės. Bandomojoje „WhatsApp“ programėlės versijoje buvo aptikta nauja funkcija, kuri žymima kaip „Video Upload Quality“, o vien pavadinimas sufleruoja, kad tai susiję su vaizdo įrašų kokybe. Pranešama, kad ši funkcija leis vartotojams pasirinkti siunčiamo įrašo kokybę, suteikiant keletą pasirinkimų.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

kaip-whatsapp-ijungti-tamsuji-rezima

Internete pasirodė ir nuotrauka, kuri puikiai iliustruoja kaip naujoji galimybė veiks „WhatsApp“ programėlėje. Kaip galite matyti, aplikacijos naudotojai turės tris opcijas – pirmoji automatinė, antroji leis išsaugoti kokybę, o trečioji – sauganti mobiliuosius duomenis. Žinoma, programėlė rekomenduoja naudoti automatinį parinktį, kas yra ganėtinai įprasta tokios situacijose.

WA_VIDEO_QUALITY_ANDROID-1

Tikėtina, kad automatinė opcija atliks vaizdo įrašo kompresiją, pasitelkiant „WhatsApp“ sukurtus algoritmus. Geriausios kokybės opcija leis peržiūrėti vaizdo įrašus geriausia kokybe, o trečioji parinktis atliks kompresiją tam, jog būtų išsaugota kuo daugiau vartotojų mobiliųjų duomenų.

Verta pastebėti ir tai, kad bent jau kol kas ši funkcija skirta vaizdo įrašų kokybei pasirinkti. Informacijos apie analogiškas opcijas nuotraukoms, šiuo metu nėra, tačiau reikėtų nepamiršti, kad ši galimybė yra kūrimo stadijoje. Tikėtina, kad „WhatsApp“ vartotojus naujovė turėtų pasiekti dar šią vasarą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas