Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Wolt“ auga it ant mielių: kurjerio-partnerio veiklą sostinėje galima pradėti per savaitę

„Wolt“ auga it ant mielių: kurjerio-partnerio veiklą sostinėje galima pradėti per savaitę

Pranešimas spaudai

2021-10-13, 09:40

Šiuo metu vien Vilniuje 22 proc. suaugusių gyventojų naudojasi „Wolt“ paslaugomis, tad siekiant patenkinti klientų poreikius maisto ir prekių pristatymo platformos darbuotojų ir partnerių gretos sparčiai plečiamos. Jei dar prieš kurį laiką žmonėms tekdavo laukti pusmetį, kol atsirasdavo galimybė prisijungti prie kurjerių-partnerių bendruomenės, dabar norintieji gali pradėti veiklą jau po savaitės.

Kiekvieną metų ketvirtį „Wolt“ vykdo kurjerių-partnerių apklausas, siekdama įvertinti jų pasitenkinimą partneryste ir gaunamu atlygiu. Naujausios apklausos duomenimis, kurjeriai „Wolt“ vidutiniškai vertina 4,1 balo iš 5.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

„Wolt“ vadovė Baltijos šalims Liis Ristal teigia, kad kurjerių-partnerių vidutinės pajamosiyra 9,5 euro per kiekvieną valandą, praleistą prisijungus prie platformos Lietuvoje. „Grįžtamasis ryšys, kurio nuolat prašome iš savo kurjerių-partnerių, aiškiai atskleidžia, kad platformos suteikiamas darbo lankstumas yra nepaprastai vertinamas“, – pažymi pašnekovė.

Wolt_2021-10-13-063711_kfns

„Wolt“ kurjeriai-partneriai prie platformos gali prisijungti kada tik panorėję ir laisvai rinktis, kurių pristatymo užduočių imtis, o kurių – atsisakyti. „Tokiu veiklos modeliu daugeliui žmonių atveriamos galimybės lanksčioms pajamoms beveik be jokių barjerų veiklai pradėti“, – sako L. Ristal.

Pasak jos, dauguma „Wolt“ kurjerių-partnerių patiekalus iš restoranų ir prekes pristato automobiliais, tai – logiškas ir tinkamas pasirinkimas mūsų klimato juostoje. Vasarą pastebimai padaugėja kurjerių-partnerių, kurie pas klientus keliauja dviračiais. Taigi transporto priemonės, kurioms pirmenybę teikia ir „Wolt“, ir platformos kurjeriai, kečiasi, nelygu metų laikas.

„Wolt“ vadovė Baltijos šalims pabrėžia, kad skirtingai negu kartais linkstama manyti, sparčiai platformos plėtrai įtaką padarė ne tik koronaviruso pandemija.

„Pandemija stumtelėjo mūsų plėtrą pirmyn trimis-keturiais mėnesiais ir leido pasiekti dalį tikslų anksčiau negu tikėjomės. Vis dėlto, svarbu prisiminti, kad Lietuvoje veikiame jau ketverius metus augdami kasmet. Gyventojai ne tik užsisako maisto į namus, bet ir tikisi naudodamiesi viena programėle įsigyti visko, ko jiems reikia. Tad „Wolt“ išplėtė savo veiklą, pasiūlydama klientams įsigyti maisto prekių, gėlių, dovanų, elektronikos prietaisų. Prekių sąrašas nuolat atnaujinamas, ir šiuo metu bendradarbiaujame su 260 mažmeninės prekybos partnerių Lietuvoje, padėdami vis daugiau parduotuvių bei prekybos vietų auginti pardavimus“, – pabrėžia L. Ristal.


Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Temos: Wolt
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas