„YouTube“ platformoje – dideli pokyčiai: „MrBeast“ įvykdė prieš šešerius metus išsikeltą tikslą ir tapo didžiausiu „YouTube“ kanalu

Lukas Snarskis

2024-06-03, 17:55

0 komentarų

„Google“ valdoma vaizdo įrašų platforma „YouTube“ nuolat sulaukia įvairių patobulinimų. Kai kurie jų sulaukia vartotojų kritikos, o kiti – didžiulių pagyrų. Nepaisant to, šios platformos populiarumas nekelia niekam papildomų klausimų.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
„YouTube“ platformoje – dideli pokyčiai: „MrBeast“ įvykdė prieš šešerius metus išsikeltą tikslą ir tapo didžiausiu „YouTube“ kanalu

„YouTube“ turinio kūrėjai dažnai seka savo turimų prenumeratorių skaičių, o daugiausiai jų turėjo Indijos įrašų bendrovė „T-Series“, kuri 2019 metų balandžio 14 dieną aplenkė „PewDiePie“, o tų pačių metų gegužę perkopė ir 100 mln. prenumeratorių ribą. Tačiau „T-Series“ lyderystė baigėsi.

Dar 2023 metų sausį „MrBeast“ kanalo įkūrėjas Jamesas Stephenas pareiškė, jog ketina aplenkti Indijos bendrovę ir taip atkeršyti T-Series“ už anksčiau aplenktą „PewDiePie“. Tuo metu „T-Series“ galėjo pasigirti įspūdingu 232 mln. prenumeratorių skaičiumi, o „MrBeast“ turėjo apie 125 mln. prenumeratorių.

Tų pačių metų spalį „MrBeast“ pavyko perkopti 200 mln. prenumeratorių ribą, o toks spartus šio „YouTube“ kanalo augimas sufleravo artėjančius pokyčius. Ir jie pagaliau įvyko. „MrBeast“ neseniai pasiekė 268 mln. prenumeratorių ribą, aplenkė „T-Series“ ir tapo didžiausiu šios platformos kanalu.

Šis J.Stepheno ir jo komandas pasiekimas yra svarbus etapas ir bus įdomu sužinoti, koks bus kitas „MrBeast“ tikslas. Atsižvelgiant į jo prenumeratorių skaičiaus didėjimo tempą, galima tikėtis, kad jis netrukus pasieks 300 mln. „YouTube“ prenumeratorių ribą. Taip pat verta paminėti, kad daugelis naujausių „MrBeast“ vaizdo įrašų fiksuoja ir nuolatinius 24 valandų žiūrimumo rekordus.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas