„YouTube Premium“ sau leisti galės visi: bendrovė pristatė naują, kur kas pigesnį planą

Jei esate iš tų, kuriems mokėjimas už „YouTube Premium”, leidžiantį vaizdo įrašus žiūrėti be reklamų, atrodo kaip pernelyg brangi investicija, tačiau norėtumėte „YouTube” vaizdelius žiūrėti be įkyrių intarpų, „Google“ turi Jums gerų naujienų.

Kai kuriose Europos valstybėse startuoja „YouTube Premium Lite“ prenumerata, kuri leis žiūrėti pamėgtus vaizdo įrašus be jokių reklamų. Ši paslauga yra kiek paprastesnė ir vienintelė jos funkcija yra susijusi su reklamomis, o kaina – kone dvigubai mažesnė.

Pranešama, kad „Premium Lite“ prenumerata kainuos 6,99 eurus, o ja bus galima naudotis išmaniuose telefonuose, kompiuteriuose, televizoriuose ar žaidimų konsolėse. Verta paminėti ir tai, jog turiniu be reklamų bus galima mėgautis ir „YouTube Kids“ aplikacijoje. Palyginimui, standartinė „YouTube Premium“ prenumerata kainuoja 11,99 eurus.

Tiesa, kol kas ši paslauga prieinama tik kai kuriose šalyse. Šiuo metu ją išbandyti galima Belgijoje, Danijoje, Suomijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Norvegijoje ir Švedijoje. „Google“ sako, kad prenumerata yra testavimo stadijoje, o jos pasiekiamumas turėtų būti praplėstas su laiku.

Lyginant su „YouTube Premium“, už 6,99 euro Jūs negausite prieigos „YouTube Music“, taip pat negalėsite peržiūrėti įrašų telefono fone ar parsisiųsti jų ir peržiūrėti be prieigos prie interneto. Šios galimybės išlieka prieinamos tik standartinės „Premium“ prenumeratos naudotojams.

Remiantis „The Verge“ informacija, „YouTube“ ateityje planuoja pasiūlyti ir daugiau įvairių prenumeratų, kurios dar labiau patenkintų vartotojų poreikius. Kalbat apie „YouTube Premium Lite“, Lietuvoje šis pasiūlymas bent jau kol kas nėra pasiekiamas.


Wert

Ką čia per nesąmones rasote, Lietuvoj kainuoja 8,49 EUR per mėnesį, o ne 11eur. Rašo net nepasidomeja ir netikrine informacijos.

Kam Jei 6.99€

Įsidiegi YouTube Vanced į telefoną ir televizorių ir naudojiesi nemokamai be jokių reklamų.
Čia taipogi ir YouTube Music Vanced be jokių reklamų egzistuoja:)

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas