Internetas

„Youtube“ ruošia kirtį tiems, kurie blokuoja reklamas: naujasis sprendimas gali sukelti vartotojų įsiūtį, kai kurie gali likti be galimybės peržiūrėti įrašus

Jei esate bent kažkiek išmanantis interneto vartotojas, yra didelė tikimybė, kad „YouTube“ naudojate reklamų blokavimo priemonę arba mokate už „Premium“ paskyrą, kurioje nėra reklamų.

„Youtube“ ruošia kirtį tiems, kurie blokuoja reklamas: naujasis sprendimas gali sukelti vartotojų įsiūtį, kai kurie gali likti be galimybės peržiūrėti įrašus

Platformą valdanti bendrovė „Google“ ieško būdų, kaip apriboti šią ankstesnę parinktį, nes ji turi įtakos svetainės pelningumui. „YouTube“ patvirtino, kad išbando naują trijų įspėjimų taisyklę reklamų blokatoriams.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Bendrovės pareigūnas teigė, kad „YouTube“ visame pasaulyje „vykdo nedidelį eksperimentą“, ragindama žmones išjungti reklamų blokavimą žiūrint vaizdo įrašus svetainėje.

„Kai kuriais kraštutiniais atvejais“, kai žmonės nepaiso pranešimo, jiems laikinai uždraudžiama atkurti vaizdo įrašus. Vaizdo įrašų atkūrimo išjungimas bus taikomas tik tada, kai vartotojas pakartotinai nepaisys raginimo.

„YouTube“ primena, kad reklamų blokatorių aptikimas nėra kažkas naujo, o platformos politika griežtai draudžia juos naudoti. Tačiau tai pirmas kartas, kai bendrovė pradeda taikyti tokias taisykles. Žinoma, kai kurie vartotojai gali būti klaidingai pažymėti, kad naudojasi reklamų blokavimo priemone, tad pranešime yra nuoroda, skirta vartotojų atsiliepimams tokiais retais atvejais.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

8 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

GR

Užkniso visos reklamos per visus kanalus!!! Kur tik bandai skaityti, žiūrėti ir Google, ir FB- uke...VISUR PILNA REKLAMŲ...Gopšuoliai, gana apiplėšinėti eilinius jūsų tinklų vartotojus!!! Ir kada bus gana??? Mąstau apie išėjimą iš soc. tinklų!!!

Viską žinantis

Opera naudoju ir problemų nėr. Yra naršyklių kurios turi "build-in "
adblockerį pvz: opera, brave ir kt.

Vartotojas

Manau tokia politika ir yra - prarasti 70% blokuojančių vartotojų ir prisidėti 30% naujų mokančių už premium

Nuomonė

AdBlock- puiki priemone atsikratyti tų debiliškų reklamų. Nežiūrejau jų ir nežiūrėsiu.

Alesthra Nuomonė

Gali tekti pradėti žiūrėti tuomet arba mokėti abonentą. Arba kaip rašoma straipsnyje nebebus galima naudotis YouTube.3 įspėjimai nėra daug. Ypač žmogui kuris pastoviai adblock naudoja. Praras YouTube daug vartotojų tokiu žingsniu.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas