„YouTube“ šalina propagandinį turinį: platformoje blokuojamos rusiškų televizijos kanalų transliacijos

„YouTube“ šalina propagandinį turinį: platformoje blokuojamos rusiškų televizijos kanalų transliacijos

Pranešimas spaudai

Sankcijų Rusijai sąrašas nuolat plečiamas, o į situaciją reaguoja vis daugiau didžiųjų technologijų kompanijų. Šiandien jau rašėme, kad savo produkcijos prekybą sustabdė JAV technologijų milžinė „Apple“, o dabar reaguoja ir vaizdo dalinimosi platforma „YouTube“.

Pranešama, kad „YouTube“ pašalino platformoje veikusių Lietuvos radijo ir televizijos komisijos sustabdytų rusų kalba retransliuojamų televizijos kanalų: „Rossija 24“, „NTV Mir“, „Belarus 24“, „PBK Lietuva“, „TVCi“, „MIR24“ ir „RBK-TV“ paskyras.

Youtube-1_2021-04-12-085734

Nustačiusi grėsmę nacionaliniam saugumui keliančią skleidžiamą informaciją, karo ir tautinės neapykantos kurstymą, tendencingos dezinformacijos skleidimą bei atsižvelgdama į informacinio karo keliamą grėsmę, 2022 m. vasario 26 d. ir 28 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija kreipėsi į „YouTube“ – didžiausią vaizdo dalijimosi platformą dėl rusų kalba retransliuojamų Lietuvoje propagandinių Kremliaus kanalų pašalinimo iš šios platformos.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: YouTube
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas