„YouTube“ sulaukė naujų galimybių: pasiūlytos net 5 naujos funkcijos, tačiau jas išbandyti galės tikrai ne visi

Tomas Eidukevičius

2023-04-11, 12:34 (atnaujinta 2023-04-11, 13:08)

0 komentarų

„Google“ valdoma „Youtube“ vaizdo įrašų platforma nuolatos yra tobulinama bei sulaukia įvairių pokyčių. Didžiausia vaizdo įrašų platforma stengiasi vartotojams pasiūlyti vis daugiau naujovių.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
„YouTube“ sulaukė naujų galimybių: pasiūlytos net 5 naujos funkcijos, tačiau jas išbandyti galės tikrai ne visi

„YouTube“ atstovai paskelbė apie penkias naujas galimybes, kurias galės išbandyti šios programėlės naudotojai. Kai kurias galimybes platformos kūrėjai testavo jau kuris laikas, o dabar jos tapo prieinamos ir „YouTube Premium“ turėtojams.

Pirmoji naujiena – „Premium“ prenumeratoriai dabar gali sudaryti norimų vaizdo įrašų seką. Tokia galimybė jau senokai prieinama kompiuterinėje „YouTube“ versijoje, tačiau planšetėms ir telefonams skirtoje aplikacijoje tokios funkcijos nebuvo iki šiol. Tiesa, kaip jau minėjome, jeigu kompiuteriuose tokią seką gali sudaryti visi „YouTube“ vartotojai, tai kituose įrenginiuose – tik „Premium“ prenumeratos turėtojai.

Dar viena naujovė – „YouTube Premium“ turėtojai dabar gali sukurti „Google Meet“ sesiją, kur visi jos dalyviai, įskaitant ir neturinčius prenumeratos, gali kartu žiūrėti „YouTube“ platformoje esančius vaizdo įrašus. Ši naujovė, bent jau kol kas, prieinama tik „Android“ vartotojams, pasitelkiant „Meet Live Sharing“ galimybe. „iPhone“ turėtojai šią galimybę galės išbandyti artimiausiu metu.

„YouTube“ atsirado ir galimybė, kuri leis pratęsti vaizdo įrašų žiūrėjimą ne tik tame įrenginyje, kurį naudojote anksčiau, tačiau ir visuose kituose prietaisuose. Tokia funkcija jau prieinama „Android“, „iOS“ naudotojams, o taip pat ir kompiuterinėje „YouTube“ versijoje, kurią galima pasiekti per interneto naršyklę.

Platformos naudotojams turėtų patikti ir dar viena nauja galimybė. Kaip žinia, „YouTube“ vaizdo įrašus galima parsisiųsti ir peržiūrėti kai neturite prieigos prie interneto. Tačiau nuo šiol prie atsisiųsto turinio rasime ir rekomenduojamus vaizdo įrašus, kuriuos bus galima peržiūrėti skrydžių metu ar pan.

Penktoji naujovė, kuri jau netrukus taps prieinama „YouTube Premium“ prenumeratoriams, kurie naudojasi „iOS“ įrenginiais – tai galimybė peržiūrėti vaizdo įrašus su aukštesne bitų sparta, kuomet žiūrimas turinys yra 1080p raiškos. Bendrovė žada, kad ši patobulinta bitų spartos versija „atrodys ypač ryškiai ir aiškiai bei pateiks didesnį detalumą“.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas