Internetas

„YouTube“ vartotojai turi pasiruošti mokėti daugiau: „Google“ ėmėsi netikėtų veiksmų, daugeliui naudotojų teks mokėti daugiau nei anksčiau

„YouTube“ premium paslaugos ilgą laiką išlaikė stabilias kainas, tačiau dabar „Google“ kelia „YouTube Premium“ ir „YouTube Music“ kainas.

„YouTube“ vartotojai turi pasiruošti mokėti daugiau: „Google“ ėmėsi netikėtų veiksmų, daugeliui naudotojų teks mokėti daugiau nei anksčiau

Tikėjomės, kad „YouTube Music“ kainos padidės, nes kitos muzikos transliacijos paslaugos, tokios kaip „Spotify“ ir „Apple Music“, jau taip pat padidino kainas. Tačiau „YouTube Premium“ kainos padidėjimas atrodo netikėtas ir stebinantis.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Žinią apie kainų padidėjimą pirmieji pranešė „9to5Google“. Jie pastebėjo „YouTube“ „Premium“ ir „Music“ paslaugų nukreipimo puslapių pakeitimus. „YouTube Premium“ dabar kainuos 13,99 JAV dolerių per mėnesį, o „YouTube Music“ – 10,99 dolerių per mėnesį. Verta paminėti, kad „Google“ oficialiai nepaskelbė jokios informacijos apie kainų kilimą.

Neaišku, ar jie apie tai nekalbės, ar vėliau išsiųs oficialesnį pranešimą. „YouTube“ atstovas pakomentavo, kad jie jau išsiuntė el. laiškus vartotojams JAV. Kiti regionai dar negavo tokių el. laiškų. Kol kas neaišku ar tokie pokyčiai paveiks visas šalis, o tarp jų - ir Lietuvą.

Šiuo metu neaišku, kaip kainų padidėjimas paveiks esamus paslaugų abonentus. „9to5Google“ teigimu, jų pačių planų kainos nepadidėjo, o tai rodo, kad tie, kurie jau užsiprenumeravo, galbūt galės ir toliau mokėti tokias pačias kainas, kokias turėjo iš pradžių prisiregistravę gauti paslaugą. Tačiau kol „Google“ nepateiks oficialios informacijos, tikslus poveikis dabartiniams abonentams lieka neaiškus.

Užsiprenumeravę „YouTube Premium“ gausite keletą privalumų. Galite atsisiųsti vaizdo įrašus ir žiūrėti juos neprisijungę, mėgautis platforma be reklamų, pasiekti foninį atkūrimą (klausytis vaizdo įrašų sumažinus programėlę arba išjungus ekraną) ir naudoti „YouTube Music“. Be to, naujausias paslaugos papildymas yra srautinio perdavimo kokybė nuo standartinės 1080p iki 1080p Premium, kuri siūlo dar geresnę vaizdo kokybę.

Kainų padidėjimas iš tiesų gali turėti didelės įtakos kai kuriems vartotojams. Yra didelė konkurencija tarp tokių dalyvių kaip „Apple Music“ ir „Spotify“, kurie čia taip pat galėtų atlikti pagrindinį vaidmenį. Nors „Spotify“ siūlo premium paslaugą už 9,99 dolerius per mėnesį, „Apple Music“ kas mėnesį kainuoja 10,99 JAV dolerius.

Verta paminėti, kad „Apple Music“ taip pat siūlo vartotojams 3 mėnesius nemokamai naudotis prieš taikant pirmuosius mokesčius. Šis „Apple“ pasiūlymas gali pritraukti kai kuriuos „YouTube Music“ naudotojus, kurie gali būti pernelyg nepatenkinti kainų pasikeitimu.

Norint gauti paaiškinimą, svarbu susisiekti su „Google“ ir nustatyti, ar šie kainų padidėjimai yra nuolatiniai, kaip jie paveiks senesnius planus turinčius asmenis ir ar jie būdingi tam tikriems regionams. Kai gausime atsakymą iš „Google“, atnaujinsime šį įrašą, kad skaitytojams pateiktume tikslią informaciją.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-07-25, 19:03

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas