Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Neseniai išsiskyrėte? Šios 5 aplikacijos padės įveikti širdgėlą

Neseniai išsiskyrėte? Šios 5 aplikacijos padės įveikti širdgėlą

Leonardas Sindaravičius

2021-02-14, 09:57

Linkėjimai tiems, kas vis dar ieško meilės arba gyvena puikų vienišą gyvenimą artėjant Valentino dienai. Santykių kontekste, skaitmeninės technologijos puikiai iliustruoja posakį lazda turi du galus - iš vienos pusės, socialinių tinklų ir susitikinėjimo aplikacijų dėka lengva susipažinti su begale potencialių partnerių. Iš kitos, taip plačiai atsiskleisti daugybei žmonių gali būti nejauku, ypač neseniai išsiskyrusiems.

Norint nuraminti sudaužytą širdį prireiks nemažai laiko ir savimeilės - pradžioje galite klausytis liūdnos muzikos, žiūrėti tragiškai pasibaigiančius romantinius filmus ar ieškoti produktyvesnių būdų užimti atsiradusį laisvą laiką. Kad būtų ramiau, buvusią merginą ar vaikiną galite užblokuoti socialiniuose tinkluose, o „Facebook“ net turi atskirą funkciją, leidžiančią apriboti prieigą prie Jūsų profilio pasirinktiems asmenims - ją rasite tarp privatumo nustatymų.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Tačiau jei jaučiate, jog išsiskyrimo procesas gali paveikti stipriau, siūlome išbandyti vieną iš šių aplikacijų, sukurtų būtent skyrimosi išgyvenimui - jos pritaikytos padėti Jums pasiekti šviesesnę ir linksmesnę ateitį.

1. „Break Up Boss“

07zCPiyYvCWdjWVHcbzMS1o.1612468341.fit_lim.size_800x450

Tai programėlė, sugalvota australų kilmės saviugdos knygų apie santykius autorės Zoë Foster Blake ir nors „Google Play“ parduotuvėje kainuoja €8,49, ji garantuotai padės išgyventi sunkiausius santykių netekties momentus. Tai ne tik linksma aplikacija, bet ir kone interaktyvi saviugdos knyga - kupina patarimų, pagyrimų, terapinių žaidimų (pavyzdžiui, netikros žinutės savo ex išsiuntimas). Programoje taip pat rasite žaismingų Mari Andrew pieštų iliustracijų, kurios taip pat pakels nuotaiką.

2. „Mend“

06LcROI7l4VqTifTzawOBM5.1612468581.fit_lim.size_800x450

„Mend“ yra ne tik puslapis padėsiantis išgyventi širdgėlą, tai veikiau socialinis tinklas liūdniems žmonėms, norintiems įsigilinti į savo pačių ydas ir tapti geresniais bei stipresniais. Naudojimasis šiuo tinklu kainuoja nuo $12,49 per mėnesį, tačiau už tai gaunate dirbtinio intelekto pašnekovus, prie kurių tobulinimo prisidėjo terapeutai, taip pat audio pamokas ir „Mend“ naudotojų bendruomenę, su kuria galėsite pasidalinti užuojauta - juk nebūtina kentėti vienam.

3. „No Contact Rule“

02tU9Nh6HjkOgSw1bdjCG9A.1612468810.fit_lim.size_800x450

Šią $0,99 kainuojančią programėlę specialiai „Apple“ prietaisams sukūrė Melissa Hardy, o jos funkcija gan paprasta - ji neleis parašyti ar paskambinti žmogui, su kuriuo išsiskyrėte ir tuo pačiu pateiks priežasčių, kodėl geriau visiškai atsiriboti, nei mėginti likti draugais.

4. „Onward“

Iš pirmo žvilgsnio, tai atrodo kaip nesąmoningai brangi paslauga - „Onward“ kainuoja nuo $200, tačiau pasirūpina dalyku, apie kurį nepagalvojo kitų šiame sąraše esančių aplikacijų bei tinklalapių kūrėjai - išsikraustymą po skyrybų. „Onward“ specializuojasi būtent tame - jų komanda padės susirasti naują būstą, susipakuoti daiktus, išspręsti potencialius finansinius sunkumus ir net rasti tinkamą terapeutą, kad išsiskyrimas būtų dar lengvesnis. Deja, tokia paslauga siūloma tik Niujorko gyventojams.

5. „Rx Breakup“

02MYvNHGPk6wLcyTMUg9JcW.1612469219.fit_lim.size_800x450

Paskutinioji aplikacija tikrai ne prasčiausia - ji nemokama ir pasiekiama tiek „Google Play“, tiek „Apple App Store“. Programėlė veikia kaip dienoraščio tipo trisdešimties dienų gidas į gyvenimą po išsiskyrimo - čia rasite pratimų padėsiančių stebėti savo būseną, galėsite palyginti kaip jautėtės anksčiau, planuoti ateities veiksmus bei susidaryti sąrašus, ateityje padėsiančius prisiminti skyrybų priežastis. Taip pat programėlė kasdien skatins Jus judėti į priekį, taip galimai užtikrindama, kad sekantys santykiai būtų sėkmingesni.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas