Dukterinė „Huawei“ kompanija išleido naują išmaniąją apyrankę, dabar ją galima įsigyti už itin patrauklią kainą

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-07-28
0 Pasidalinimai
24 Peržiūros

Kinijos kompanijos „Huawei“ dukterinė įmonė „Honor“ visai neseniai pristatė du naujus išmaniuosius telefonus, tačiau kartu su „Honor 9X“ ir „Honor 9X Pro“ buvo pristatyta ir nauja išmanioji apyrankė. Kompanija išleido nebrangią ir daug žadančią „Honor Band 5“.

Naujoji „Honor“ apyrankė panašu, jog nusitaikė konkuruoti su „Xiaomi Mi Band 4“ ir bent jau kaina atrodo tikrai viliojančiai. Dabar internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ ją galima įsigyti už 32,85 euro. Pažvelkime į pagrindines šios apyrankės savybes ir privalumus.

Pradėkime nuo ekrano. „Huawei Honor Band 5“ pasižymi 0,95 colių įstrižainės AMOLED ekranu, o didžiausias privalumas – puikus matomumas tiek saulėtą dieną, tiek ir tamsiu paros matu. Skelbiama, jog „Band 5“ modelis savo ekrane gali atvaizduoti iki 45 simbolių. Verta paminėti ir tai, kad ši apyrankė yra atspari vandeniui iki 50 metrų gylyje.

Ši išmanioji apyrankė naudoja „Huawei TruSeen 3.0“ technologiją, kuri leidžia nuolatos stebėti širdies ritmą. Kinijos gamintojas prie šios technologijos dirba jau ne vienerius metus, todėl naujoji „Honor Band 5“ pasižymi didesniu tikslumu. Be širdies ritmo stebėjimo, patobulinimo sulaukė ir miego stebėsenos technologija. Išmanioji apyrankė ne tik stebės Jūsų miegą, tačiau ir gebės pasiūlyti sprendimus kaip pagerinti jo kokybę.

Nuolat tobulėjant nešiojamiesiems įrenginiams – tobulėja ir jų funkcionalumas. „Huawei Honor Band 5“ nudžiugins daugumą, kurie ieško puikios fitneso apyrankės. Šis prietaisas turi šešis jutiklius, kurie gerokai praplečia sporto režimų galimybes, o dėl šios priežasties „Band 5“ turi net 10 skirtingų sporto režimų. Ir nors apyrankė nepalaiko GPS funkcijos, tačiau ji vis tiek geba pateikti išsamius rezultatus bei atvaizduoti Jūsų maršrutą žemėlapyje.

https://www.youtube.com/watch?v=ebEGKnhl1Yc

Išmanioji apyrankė pasižymi 100 mAh talpos baterija ir, kaip teigia pats gamintojas, jos turėtų pakakti maždaug 14 dienų naudojimosi.  Žinoma, rezultatai gali būti ir kiek prastesnis, o gal ir geresni, tačiau viskas priklauso nuo to kokiomis funkcijomis yra naudojamasi.

Kaip jau minėjome, naujoji „Honor Band 5“ kainuoja 32,85 euro, o už tokią kainą ją galite įsigyti internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“. Tiesa, Jums reikia panaudoti nuolaidos kodą JDGHONOR5. Reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad dabar vis dar vyksta išankstiniai pardavimai, o išmaniosios apyrankės kelionę pas naujus šeimininkus turėtų pradėti jau po keletos dienos.


Parašyti komentarą