Geros naujienos „OnePlus 6“ ir „OnePlus 6T“ turėtojams – jau galite išbandyti „Android 10“

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-11-04
0 Pasidalinimai
21 Peržiūros

Išmaniųjų telefonų gamintojas „OnePlus“ tęsi savo pažadus ir jau išleido „Android 10“ atnaujinimą praėjusių metų įrenginiams. Jau dabar arba visai netrukus galėsite atnaujinti savo turimą „OnePlus 6“ arba „OnePlus 6T“ išmanųjį telefoną į naujausią „OxygenOS“ versiją, kuri sukurta „Android 10“ operacinės sistemos pagrindu.

Dar vakar kompanijos atstovai paskelbė apie naujausią „OxygenOS 10.0“ versiją, kuri pradėjo keliauti į praėjusių metų „OnePlus“ flagmanus. Kaip ir įprasta, šis naujinys pasiekia ne visus telefonus iškart, todėl jeigu jo dar negavote – teks luktelti keletą papildomų dienų.

Naujoji „OxygenOS 10.0“ versija įgavo naują dizainą, taip pat atsirado ir tokios funkcijos kaip „Game Space“ ar „Android 10“ naujienos – tokios kaip galimybė prisijungti prie Wi-Fi tinklo nuskanavus QR kodą ar galimybė koreguoti pranešimų tipus. Žinoma, po atnaujinimo galėsite išbandyti ir naują gestų valdymo sistemą ir dar keletą smulkių pasikeitimų.

„OnePlus“ šiemet pristatė net keturis išmaniuosius telefonus ir visi jie jau veikia su „Android 10“ operacinės sistemos versija. Kompanijos atstovai jau prieš kelias savaites žadėjo, jog netrukus „Android 10“ naujinio sulauks ir „OnePlus 6“ bei „OnePlus 6T“ įrenginiai ir akivaizdu, jog savo žodį ištesėjo. Jeigu svarstėte įsigyti vieną iš šių išmaniųjų telefonų – mes rekomenduotumėme išbandyti „OnePlus 6“, kuris oficialiai pardavinėjamas ir mūsų regione, o geriausias šio telefono kainas rasite portale kainos.lt.


Parašyti komentarą