„Huawei“ oficialiai patvirtino: kartu su „Huawei P40“ telefonais bus pristatytas ir naujasis „Watch GT 2e“ laikrodis

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-03-19
0 Pasidalinimai
37 Peržiūros

Kinijos kompanija „Huawei“ jau kuris laikas ruošiasi šio mėnesio pabaigoje įvyksiančiam pristatymui, kurio metu bus pristatyti naujieji „Huawei P40“ serijos išmanieji telefonai. Tačiau jau dabar tapo aišku ir tai, jog pristatymo metu sulauksime ir naujo išmaniojo laikrodžio. Kompanijos atstovai kovo 26 dieną ketina visiems pademonstruoti ir naująjį „Watch GT 2e“.

Nors „Huawei“ dar nėra patvirtinę jokios informacijos apie naująjį išmanųjį laikrodį, tačiau internete jau pasklido nemažai naujojo „Huawei Watch GT 2e“ savybių. Kaip galima matyti iš žemiau esančių nuotraukų, šis įrenginys pasižymės apvaliu korpusu ir tikėtina, kad jo matmenys sieks 53 x 10,8 x 46,8 mm, o svoris be dirželio sieks vos 25 gramus.

„Huawei Watch GT 2e“ turėtų naudoti 1,39 colių įstrižainės AMOLED ekraną su 454 x 454 taškų raiška. Išmanusis laikrodis turės „Hisilicon Hi1132“ procesorių bei 16 MB operatyviosios (RAM) bei 4 GB vidinės atminties. Bent jau kol kas nėra žinoma šio įrenginio baterijos talpa, tačiau pranešama, kad pilno įkrovimo turėtų pakakti maždaug 14 dienų.

Išmanusis laikrodis taip pat turės barometrą, pagreičio matuoklį, giroskopą, judesio jutiklius, žingsniamatį ir kitus pagrindinius sensorius, kurie naudojami tokio tipo įrenginiuose. Pranešama, kad „Huawei Watch GT 2e“ turėtų būti parduodamas trijų skirtingų spalvų – juodos, raudonos bei mėtinės.

Kaip jau minėjome, „Huawei“ šią naujieną ketina pristatyti kartu su „Huawei P40“ serijos išmaniaisiais telefonais. Internetinis pristatymas įvyks jau kovo 26 dieną.

Na, o iki pristatymo renginio siūlome peržvelgti mūsų „Huawei Watch GT2” apžvalgą, kurią rasite čia.


Parašyti komentarą