Naujovės moterims: tikslūs mėnesinių ciklo ir vaisingų dienų nurodymai

Paskelbė:   Redakcija | 2020-02-19
0 Pasidalinimai
55 Peržiūros

Nors mobiliosios programėlės, kurios stebi mėnesinių ciklą, nėra neįprastos, „Garmin Connect“ programėlė, kartu su „Garmin“ išmaniuoju laikrodžiu siūlo moterims sekti savo kūno pokyčius įvairiais vystymosi etapais, įskaitant perimenopauzę ir menopauzę, ir reguliariai gauti priminimus bei asmeniškai pritaikytas edukacines nuorodas, kaip pagerinti savijautą kasdien, taip pat ir menstruacijų laikotarpiu. 

Dabar, naudodamosi „Garmin“ išmaniuoju laikrodžiu, galite ne tik sužinoti, kada laukiamas kitas menstruacinis ciklas, bet ir registruoti bendrus kūno pojūčius. Įvedus informaciją apie savo pojūčius ir mėnesinių pradžios bei pabaigos datas, laikrodis pateiks priminimus ir informaciją apie kitą ciklą, nepaisant nereguliaraus ciklo.

Tiksliai žinant, kaip keičiasi hormonų kiekis jūsų kūne, galima suprasti, kaip jie veikia nuotaiką, miego kokybę, medžiagų apykaitą ir apetitą. Tai, savo ruožtu, leidžia jums pasirinkti, kas ateityje bus naudinga jūsų sveikatai. Analizuodamas širdies ritmą, kuris padidėja ovuliacijos metu, laikrodis galės pateikti tikslius nurodymus vaisingomis dienomis bei rekomendacijas apie geriausias dienas pastoti. Taip pat kasdien bus pateikiama informacija apie tai, kaip organizmas pasisavina maistines medžiagas, kurių jam reikia pilnaverčiam kasdieniam gyvenimui.

Menstruacinis ciklas taip pat daro didelį poveikį miego kokybei, apie kurią programėlės pagalba vėliau galima gauti išsamų vaizdą apie miego metu praleistas valandas. Naujovės leidžia įrašyti asmenines pastabas apie savo kasdienius pojūčius, įskaitant įtampos lygį, ir iš jų daryti išvadas kaip pateikti rekomendacijas gerai savijautai. Iš to, savo ruožtu, galima daryti išvadą, ar ši diena bus tinkama fizinei veiklai. 

„Garmin Connect“ yra nemokama internetinė kūno rengybos ir aktyvaus gyvenimo būdo entuziastų programa, leidžianti vartotojams stebėti ir analizuoti savo treniruočių procesą ir pažangą, nusistatyti tikslus ir pasidalyti jais su kitais programėlės vartotojais. 

Jau keletą dešimtmečių „Garmin“ yra naujos kartos GPS navigacijos sistemų ir aktyvaus gyvenimo būdo „Wi-Fi“ įrenginių bei programėlių kūrimo pradininkas. „Garmin“ orientuojasi į penkis rinkos segmentus: automobilių, aviacijos, kūno rengybos, laivybos ir aktyvaus poilsio. 


Parašyti komentarą