Antradienis, gruodžio 11, 2018
Laikrodžiai

„Xiaomi“ aplenkė „Apple“ išmaniųjų apyrankių ir laikrodžių srityje

61peržiūros(-ų)

Pastaruosius keletą metų Kinijos kompanijos sėkmingai įrodinėja, jog jos turi pasiūlyti daugiau nei dauguma mūsų galvoja. Šios šalies gamintojai tampa vis populiaresni ne tik išmaniųjų telefonų rinkoje, tačiau ir kitų elektronikos gaminių segmente. Viena iš tokių sričių – išmaniosios apyrankės ir laikrodžiai.

Kaip skelbia rinkos tyrimus atliekanti kompanija IDC, Kinijos kompanijos „Xiaomi“ augimas išmaniųjų apyrankių ir laikrodžių sektoriuje pasiekė neįtikėtinus 90,9 proc., o tai leido gamintojui pralenkti „Apple“ ir užimti lyderio poziciją segmente. Skelbiama, jog „Xiaomi“ pardavė maždaug 6,9 mln. įrenginių šiame segmente.

Geriausi kainų pasiūlymai

Aliexpress.com
€20,31
Tomtop.com
€37,81
Ebay.com
€40,45
Banggood.com
€52,76

Daugiausiai įtakos „Xiaomi“ augimui šiame sektoriuje lėmė šiemet pristatyta trečios kartos „Mi Band“ išmanioji apyrankė. Tuo tarpu „Apple“ pristatė nepalyginamai brangesnį „Apple Watch Series 4“ išmanųjį laikrodį bei nusprendė nesumažinti senesnės kartos laikrodžių kainos. Žema „Xiaomi Mi Band 3“ kaina lemia tai, jog gamintojas išmaniųjų apyrankių ir laikrodžių grupėje sudaro 21,5 proc. rinkos dalies, kai „Apple“ tenkinasi gerokai kuklesniais procentais – 13,1.

Tiesa, nors skirtumas tarp šių kompanijų yra pakankamai didelis, tačiau reikėtų nepamiršti, jog abu gamintojai žengia gerokai skirtingais keliais. „Xiaomi“ siekia parduoti kuo daugiau savo produkcijos ir taip vartotojams siūlo itin žemą kainą, o „Apple“ vadovai nesivaiko daugybės skaičių ir orientuojasi į pelną.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.