„Xiaomi” ruošiasi pristatyti naują laikrodį su „Google Wear OS”

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2019-10-10
0 Pasidalinimai
37 Peržiūros

„Xiaomi” spėjo itin užtikrintai įsitvirtinti dėvimų įrenginių rinkoje dėl itin gerai parduodamų ir labai protingai įkainotų „Mi Band” išmaniųjų apyrankių. Tam tikra prasme, gamintojas nėra naujokas ir išmaniųjų laikrodžių segmente, kadangi „Xiaomi” dukterinė kompanija „Amazfit” siūlo nemažą tokių prietaisų pasirinkimą. Vis dėlto, pasak gandų, kinų milžinė pagaliau ryžosi žengti dar vieną žingsnį į priekį ir rinkai pasiūlyti išmanųjį laikrodį, ant kurio puikuotųsi „Xiaomi” logotipas.

Remiantis pranešimu, kurio pėdsakai veda į Kiniją, laikrodyje veiks pačios kompanijos sukurtas „Xiaomi Wear” procesorius, dėka palaikomos eSIM kortelės, kuri visai neseniai debiutavo ir Lietuvoje (plačiau skaitykite čia), bus palaikomas 4G ryšys, o NFC mikroschema įgalins įvairius mobiliuosius atsiskaitymus.

Naujojo „Xiaomi” laikrodžio dizainas

Įdomi detalė - „Xiaomi” išmaniajame laikrodyje, kitaip nei dukterinės kompanijos gaminiuose, bus diegiama ne nuosava, bet plačiai naudojama „Google Wear OS” operacinė sistema. Tiesa, panašiai kaip ir gamintojo telefonuose, ji turės nuosavą vartotojo sąsają, pavadinimu „Mi Wear”.

Žvelgiant iš dizaino perspektyvos, sunku įžvelgti naujojo produkto unikalumą, lyginant su kitais rinkoje esančiais ir apvalų ciferblatą turinčiais išmaniaisiais laikrodžiais. Kita vertus, kadangi kompanija oficialiai nepatvirtino, kad nuotraukoje išties matome jos laikrodį, nesiryžtame daryti tolesnių išvadų.

Šiuo metu rinkoje esantis „Amazfit GTR”

Rugsėjo pradžioje „Xiaomi” oficialiai įregistravo tokius prekės ženklus kaip „Millennium MIX ALPHA”, „Mi MIX Alpha” ir „Mi Watch COLOR”, o kadangi „Mi Mix Alpha” buvo neseniai anonsuotas, netrukus turėtume išvysti ir „Xiaomi Mi Watch Color” debiutą.

Kaip jau minėjome, gamintojas nekomentuoja pasirodžiusių gandų, tačiau pasak pranešimų, naujasis „Xiaomi” laikrodis turėtų debiutuoti dar šį mėnesį.


Parašyti komentarą