Išmokime pilotuoti šią vasarą: lengvai valdomas dronas su daugybe funkcijų už ypatingą kainą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-30
Išmokime pilotuoti šią vasarą: lengvai valdomas dronas su daugybe funkcijų už ypatingą kainą
0 Pasidalinimai
603 Peržiūros

Banggood

Daugelis žmonių mėgsta kelti sau tam tikrus tikslus. Vieni siekia nubėgti tam tikrą kilometrų skaičių, kiti - pamatyti tam tikras šalis. Tačiau vasara taip pat yra tinkmas laikas siekti ir kur paprastesnių paprastesnių tikslų, pavyzdžiui, išmokti pilotuoti droną. Būtent tam šiuo metu atsirado puiki proga - šiandien savo skaitytojams norime pasiūlyti labai lengvai valdomą ir daugybę privalumų turinčią skraidyklę.

Paspaudę šią nuorodą profesionalų klasei priskiriamą „SG906 PRO GPS 5G” droną galite įsigyti vos už 123,89 euro. Siuntimas iš Vokietijos sandėlio (reikia pasirinkti) papildomai kainuos tik 5,86 euro, tad prekė jus pasieks greitai ir be jokių papildomų mokesčių.

Daugiau apie „SG906 PRO GPS 5G”

Vienas didžiausių „SG906 PRO GPS 5G” privalumų - sumani konstrukcija. Drono propelerius laikančios kojelės susilanksto, stipriai sumažindamos matmenis ir apsaugodamos nuo išorės poveikio. Dėl to „SG906 PRO GPS 5G” galite drąsiai neštis kuprinėje ar netgi įgrūsti į talpesnę striukės kišenę - jam nebūtinas jo konkurentams privalomas atskiras masyvus ir daug vietos užimantis dėklas. 

Gamintojas labiausiai pabrėžia nesudėtingą ir pradedančiajam subalansuotą valdymą. Tai atliekama naudojant pridedamą pultą ir telefoną. „SG906 PRO GPS 5G”  sudėtingiausias drono valdymo užduotis - pakilimą ir nusileidimą - supaprastino iki vieno mygtuko paspaudimo. Vienas spaustelėjimas ir skraidyklė - ore, nusprendėte baigti skraidymą - spustelėjimas ir ji grįžta prie jūsų - tam padeda integruotas GPS imtuvas, kitas spustelėjimas - saugiai nusileidžia. Taip pat dronas geba automatiškai išlaikyti aukštį, kas manevravimą paverčia labai lengva užduotimi.

„SG906 PRO GPS 5G” aprūpintas 4K raiškos kamera, kuri yra sumontuota ant dviejų ašių stabilizavimo galvutės. Tai padės dronu kokybiškai nufilmuoti scenas, primenančias kino filmus. Skraidyklė taip pat leidžia fiksuoti nuotraukas, tad galėsite iš paukščio skrydžio užfiksuoti savo vietovę (maksmimalus pakilimo aukštis - 120 metrų) ir netgi 50 kartų priartinti vaizdą. Be to, paprastas išmaniojo telefono aplikacijos dizainas leis lengvai nuotraukas ar vaizdo įrašus paredaguoti ir pasidalinti jais su draugais.

Kitas šio drono privalumas - net 25 minučių skraidymo trukmė vienu įkrovimu. Tai užtikrina didelė 2800mAh baterija ir lengvos korpuso medžiagos.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą profesionalų klasei priskiriamą „SG906 PRO GPS 5G” droną galite įsigyti vos už 123,89 euro. Siuntimas iš Vokietijos sandėlio (reikia pasirinkti) papildomai kainuos tik 5,86 euro, tad prekė jus pasieks greitai ir be jokių papildomų mokesčių.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga