Pasaulis

Ukrainos prezidentas žodžių kišenėje neieško: atskleidė, kas laukia Rusijos jeigu ši nuspręs panaudoti branduolinį ginklą

Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis įsitikinęs, kad Rusija nustos egzistuoti, jei bus panaudoti branduoliniai ginklai Ukrainos teritorijoje.

Ukrainos prezidentas žodžių kišenėje neieško: atskleidė, kas laukia Rusijos jeigu ši nuspręs panaudoti branduolinį ginklą

Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis įsitikinęs, kad Rusija nustos egzistuoti, jei bus panaudoti branduoliniai ginklai Ukrainos teritorijoje.

Rusijos, kaip valstybės, egzistavimas bus baigtas, jei Rusijos pusė vis dėlto nuspręs panaudoti branduolinį ginklą kare su Ukraina.

Tokį pareiškimą Ukrainos lyderis Vladimiras Zelenskis išsakė per instruktažą po derybų su Graikijos prezidente Katerina Sakellaropoulou.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Pasak Ukrainos prezidento, galima branduolinė ataka pakeis šiandieninį pasaulį. Kartu galima neabejotinai teigti, kad valstybė, kuri panaudojo branduolinius ginklus, „nustos egzistavusi “, pabrėžė Zelenskis. Jis taip pat patikslino, kad tokia valstybė išnyks ne dėl kitų šalių atsakomųjų veiksmų, o dėl revoliucinių procesų, kurie prasidės valstybėje agresorėje.

„Jie neišlaikys nei savo valstybės, nei politinių pozicijų valstybėje“, – pridūrė Ukrainos lyderis.

Zelenskis ir Sakellarpoulou

Prezidentas taip pat mano, kad, viena vertus, branduolinių atakų galimybę sunku rimtai svarstyti, tačiau, kita vertus, sunku rasti karinės logikos Rusijos veiksmuose, kuriuos ji anksčiau darė Ukrainoje.

Zelenskio teigimu, karas Ukrainoje Rusijai buvo pralaimėtas nuo pat pradžių, tik klausimas, kada Maskva tai suvoks .

Primename, kad „New York Times“ pranešė, jog Rusijos karinė vadovybė aptarė taktinio branduolinio ginklo panaudojimo kare prieš Ukrainą scenarijus. Leidinio teigimu, tokios diskusijos vyko nedalyvaujant Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui. Taip pat pažymėtina, kad spalio pabaigoje Rusijoje, vadovaujant V. Putinui, buvo surengtos masinio branduolinio smūgio pratybos , kurių metu buvo inscenizuoti balistinių raketų paleidimai.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Rekomenduojame peržiūrėti

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

N

Manau kad Ukrainoje nebus panaudotas atomas dėl žemės naudingų iskasenu dėl ko dabar kariaujama tada karas prarastų prasme sprogimas tikėtinas plikoje žemėje kad nebūtų atatrankos efekto panašu kad iš Putino kažkas kitas perims karo eiga

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas