Kompiuteriai

Apsaugokite savo kompiuterį nuo virusų jau dabar: dabar ideali proga įsigyti legalias „Windows“ ar „Microsoft Office“ pakuotes, kainos pasiekė rekordines žemumas

„Microsoft“ neseniai paskelbė, kad „Windows 10 21H2“ versijos palaikymas baigsis jau kitą mėnesį. Tai reiškia, kad nuo birželio mėnesio nebegausite jokių saugos naujinimų ar papildomų funkcijų. Be to, įmonė automatiškai atnaujins jūsų sistemą.

Apsaugokite savo kompiuterį nuo virusų jau dabar: dabar ideali proga įsigyti legalias „Windows“ ar „Microsoft Office“ pakuotes, kainos pasiekė rekordines žemumas

Vartotojai gali atnaujinti į naujesnę „Windows 10 22H2“ arba žengti drąsesnį žingsnį ir pereiti prie naujausios „Windows 11“. „Microsoft“ paskelbė, kad „Windows 10 21H1 Home“, „Pro“, „Pro Education“ ir „Pro Workstation“ leidimų aptarnavimas ir palaikymas baigsis jau birželio 13 dieną. Tai reiškia, jog tą patį mėnesį išeinantis saugos naujinimas bus paskutinis šių leidimų naujinys.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Jeigu norite naudotis naujausiomis ir geriausiomis „Microsoft“ operacinės sistemos versijomis – tai galite padaryti jau dabar, o tai kainuos išties labai nedaug. Mūsų partneriai „WhoKeys“ siūlo įsigyti įvairias „Windows“ versijas už gerokai patrauklesnę kainą, o tarp pasiūlymų – ir vos 12,20 eurų kainuojantis „Windows 10 Home“ variantas, kurį įsigyti galite paspaudę čia. Tam tereikia nurodyti nuolaidos kodą TFN.

Kiti „WhoKeys“ pasiūlymai, kurie turėtų būti verti jūsų dėmesio:

Pasirūpinti naujausia „Windows“ versija – itin svarbu

„Malwarebytes“ ekspertai neseniai pastebėjo kenkėjišką reklamos kampaniją, naudojančią iššokančias paslėptas reklamas, kad perduotų kenkėjiškų programų atsisiuntėją, kuris nepastebimas atsidaro naujame skirtuke.

Iššokančios paslėptos reklamos yra reklamos tipas, kuris įkeliamas už naršyklės ir matomas tik tada, kai vartotojas uždaro arba sumažina naršyklę. Šios reklamos, dažniausiai rodomos suaugusiesiems skirtose svetainėse su dideliu srautu, rodomos visame ekrane ir praneša vartotojui, kad reikia atnaujinti įrenginį.

Būtent saugumas yra viena iš priežasčių, kodėl vertėtų pasirūpinti legalia programine įranga bei gauti visus įmanomus atnaujinimus. „Microsoft“ nuolat išleidžia įvairius saugumo atnaujinimus, kas leidžia išvengti daugelio pavojų.

Nepamirškite ir papildomų programų – „Microsoft Office“ yra būtinybė

„Windows” operacinė sistema turbūt neatsiejama nuo jau klasika tapusių biuro programų, tokių kaip „Word”, „PowerPoint” ar „Excel”. Tačiau turbūt ne pas vieną tautietį įjungus vieną šių programų iššoka pranešimas apie neaktyvuotą „Office” versiją. Tai kartą ir visiems laikams siūlome išspręsti įsigijus vieną iš žemiau esančių biuro programų paketų. Viskas, ką reikia padaryti, tai paspausti vieną iš žemiau esančių nuorodų:

Ir tai dar ne viskas! Dabar puiki proga įsigyti ir „Microsoft“ programinės įrangos paketą. „WhoKeys.com“ siūlo įsigyti „Windows 10 Pro“ operacinę sistemą, kartu su „Microsoft Office 2019 Pro“ pakuote, o šio pasiūlymo kaina siekia vos 35,80 eurų. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymų – spauskite čia, o taip pat nepamirškite panaudoti nuolaidos kodo TFN.

Įsigijimo procesas - lengvesnis nei galėtumėte pagalvoti

Norėdami įsigyti mūsų partnerių produktus – jūs turėsite atlikti vos keletą labai paprastų žingsnių. Visų pirma, pasirinkite norimą įsigyti produktą, kurių nuorodas rasite šio teksto viršuje.

Pasirinkę norimą produktą – spauskite „Buy Now“ mygtuką. Tuomet keliaukite į savo pirkinių krepšelį ir nepamirškite nurodyti mūsų nuolaidos kodą. Jį galite įvesti laukelyje, kuris yra prie užrašo „Promotion Code“, kurį galite matyti žemiau esančioje nuotraukoje.

Įvedus nuolaidos kodą, matysite pasikeitusią kainą, spaudžiame „Submit Order“. Naujai atsiradusiame lange reikės pasirinkti norimą atsiskaitymo būdą, o šiuo atveju mes rekomenduojame naudoti „PayPal“.

Po sėkmingo apmokėjimo – atsidursite lange, kuriame rašome informacija, jog jūsų užsakymas yra vykdomas ir galiausiai būsite perkelti į „Whokeys.com“ puslapį, kuriame rasite informaciją apie savo užsakymą.

Kaip galite matyti iš mūsų pateikto užsakymo, jį įvykdyti užtruko mažiau nei minutę. Galiausiai, jums belieka tik aktyvuoti įsigytą produktą ir mėgautis naudojimu.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas