Geresnės progos įsigyti „Office“ ir „Windows“ gali ir nebūti: pirkite vieną, o kitą gaukite dovanų!

Geresnės progos įsigyti „Office“ ir „Windows“ gali ir nebūti: pirkite vieną, o kitą gaukite dovanų!

Partnerio turinys

, atnaujinta 2021-11-25, 23:44

Didieji metų išpardavimai įgauna pagreitį, o norintiems įsigyti produktų už itin žemas kainas – vertėtų paskubėti. Dabar vertėtų suklusti tiems, kurie ketina įsigyti „Microsoft“ programinę įrangą – tai „Windows“ operacinę sistemą ar „Office“ pakuotes, nes „Keysfan.com“ turi itin puikių pasiūlymų.

Šiuo metu minėtoje parduotuvėje vyksta akcija, kurios metu perkate vieną produktą ir dar vieną gaunate dovanų. Tai galioja tiems, kurie nori įsigyti „Windows 10”, „Microsoft Office“ ar kitus šios bendrovės produktus.

Pirkite vieną ir dar vieną gaukite dovanų

211112-720p-ksf-€

Norite išbandyti naująją „Windows 11“ operacinės sistemos versiją. Dabar ją galite gauti nemokamai pirkdami vieną iš žemiau pateikiamų „Microsoft Office“ pakuočių. Tai reiškia, kad jūs gausite ne tik pilną „Microsoft“ įrankių paketą, bet ir naujausią operacinę sistemą.

Jeigu „Windows 11“ nėra tai ko jums reikia – tai ne problema. „Keysfan.com“ analogišką pasiūlymą turi ir visiems tiems, kurie nori įsigyti „Office“ pakuotę ir gauti „Windows 10 Pro“ operacinės sistemos versiją nemokamai. Tokiu atveju rekomenduojame pasinaudoti vienu iš šių pasiūlymų:

Sutaupykite 50 proc. nuo savo pirkinių

„Keysfan.com“ turi ir daugiau įvairių pasiūlymų. Su specialiu mūsų nuolaidos kodu dabar galite įsigyti ir daugiau programinės įrangos ir taip sutaupysite net 50 proc. Nesunku nuspėti, jog dauguma pasiūlymų taikomi būtent „Windows 10“ operacinei sistemai. Žemiau pateiktiems pasiūlymams galioja nuolaidos kodas SKF50.

Dar daugiau nuolaidų

Ir tai dar ne viskas! „Keysfan.com“ siūlo dar daugiau įvairiausių produktų, o su nuolaidos kodu SKF62 – jūs sutaupysite 62 proc. savo pirkinio sumos. Šis nuolaidos kodas galioja žemiau pateiktiems pasiūlymams:

Apie pardavėją

„Keysfan.com” siūlo išskirtinį vartotojų aptarnavimą, o sklandžiam ir nenutrūkstamam darbui naudoja automatinę sistemą. Tai reiškia, jog sumokėję pinigus, licencijos kodą į savo elektroninio pašto dėžutę gausite vos per kelias minutes. „Keysfan.com” siekia 100% vartotojų pasitenkinimo, todėl iškilus nesklandumams jie visada bus išspręsti kliento naudai.

Po sėkmingo apmokėjimo „Keysfan.com“ licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis support@keysfan.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas