Geriausi žiemos išpardavimai: pirkite „Office 2021“ ir gaukite „Windows“ visiškai nemokamai, ir dar daugiau įvairių pasiūlymų

Geriausi žiemos išpardavimai: pirkite „Office 2021“ ir gaukite „Windows“ visiškai nemokamai, ir dar daugiau įvairių pasiūlymų

Partnerio turinys

Norintiems įsigyti „Microsoft“ produktų licencijas už itin žemas kainas – tai puiki proga. Dabar vertėtų suklusti tiems, kurie ketina įsigyti „Microsoft“ programinę įrangą – ar tai „Windows“ operacinę sistemą ar „Office“ pakuotes, nes „GoDeal24.com“ turi itin puikių pasiūlymų.

Šiuo metu minėtoje parduotuvėje vyksta akcija, kurios metu perkate vieną produktą ir dar vieną gaunate dovanų. Tai galioja tiems, kurie nori įsigyti „Windows 10”, „Microsoft Office“ ar kitus šios bendrovės produktus. Žinoma, didžiausio dėmesio sulaukia naujausios programinės įrangos versijos, todėl kviečiame atidžiai peržiūrėti naujausius pasiūlymus, kuriuos rasite kiek žemiau.

220118-720p-gd24€

Naujausias „GoDeal24.com“ pasiūlymas – įsigyti „Microsoft Office“ pakuotę ir nemokamai gauti „Windows“ operacinę sistemą. Tai turėtų būti puiki opcija tiems, kuriems reikalingas pilnas „Microsoft“ produktų paketas, o dabar jūs galite nušauti du zuikius, vos vienu šūviu.

Puikūs pasiūlymai norintiems tik „Windows“ operacinės sistemos

Windows-10-updates

2021 metais, „Microsoft“ pagaliau išleido naują „Windows“ operacinę sistemą, kuri daugeliui prieinama tapo dar spalio pradžioje. Po daugiau nei penkerių metų laukimo, „Windows 11“ pasiūlė vartotojams ne tik vizualinius atnaujinimus, tačiau ir spartesnį įrenginių veikimą bei dar platesnes galimybes nei anksčiau. Dabar jūs galite įsigyti ne tik naujausios versijos licenciją, tačiau ir senesnių, o kainos – tiesiog juokingas. Tiesa, nepamirškite panaudoti nuolaidos kodo SGO50.

Dar daugiau pasiūlymų už itin žemą kainą

windows-10-5a257e1e4e46ba001a99c158_2021-04-26-074430

Neradote tai ko ieškote? Tai ne problema. „GoDeal24.com“ turi ir daugiau įvairių pasiūlymų, kuriuos vertėtų apžvelgti. Žemiau pateikiamiems produktams – net 62 proc. nuolaidos su nuolaidos kodu SGO62.

Pardavėjas taip pat rekomenduoja išbandyti ir šiuos įrankius:

Apie pardavėją

„GoDeal24.com” siūlo išskirtinį vartotojų aptarnavimą, o sklandžiam ir nenutrūkstamam darbui naudoja automatinę sistemą. Tai reiškia, jog sumokėję pinigus, licencijos kodą į savo elektroninio pašto dėžutę gausite vos per kelias minutes. „GoDeal24.com” siekia 100% vartotojų pasitenkinimo, todėl iškilus nesklandumams jie visada bus išspręsti kliento naudai.

Po sėkmingo apmokėjimo „ GoDeal24.com“ licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@godeal24.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas