Ideali proga įsigyti pigų nešiojamą kompiuterį: neįtikėtinai lengvas ir stilingas įrenginys parduodamas už ypatingą kainą

Ideali proga įsigyti pigų nešiojamą kompiuterį: neįtikėtinai lengvas ir stilingas įrenginys parduodamas už ypatingą kainą

Partnerio turinys

Pernai metais prasidėjusi pasaulinė pandemija pakeitė daugelio mūsų gyvenimo įpročius – pradedant nuo laisvalaikio, baigiant darbiniais ar mokslo įpročiais. Būtent dėl šių priežasčių rinkoje pastebimas ir išaugęs nešiojamų kompiuterių poreikis, o šiandien turime puikų pasiūlymą tiems, kurie ieško nebrangaus produkto.

Internetinėje parduotuvėje „Banggood“ dabar galima įsigyti būtent tokį nešiojamą kompiuterį. Visų pirma – jis labai pigus, visų antra – jis itin lengvas, todėl tiks visoms gyvenimo situacijomis. Kompanija „Jumper“ yra sukūrusi „EZbook X3 Air“ modelį, kuris šiuo metu kainuoja tik 329,03 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Negana to, į kainą jau įskaičiuoti visi reikiami mokesčiai, todėl jums neteks papildomai sukti galvos.

Jumper-EZbook-X3-Air-cover

Vienas smagiausių dalykų, kuriais gali pasigirti „Jumper EZbook X3 Air”, yra metalinis korpusas. Gamintojui kažkokiu magišku būdu už tokią nedidelę kainą pavyko pasirinkti premium kokybės medžiagas ir išlaužti stebėtinai dailias linijas. Viso to rezultatas - dailus, vos 1,06kg svorio, šiek tiek „MacBook Air” primenantis nešiojamas kompiuteris, be vargo tilpsiantis kiekviename krepšyje.

Antras svarbus aspektas - 13,3 colio įstrižainės ekranas, turintis plonus rėmelius, kas leidžia šiam kompiuteriui atrodyti moderniai. Labai didelis jo privalumas yra kokybiška ir šviesi IPS technologijos matrica, kuri paplūdimyje užtikrins pakankamą šviesumą ir puikius matymo kampus. Tuo metu Full HD rezoliucija leis filmams ekrane atrodyti ryškiai ir patraukliai.

Jumper-EZbook-X3-Air-ekranas

Kas slepiasi po šio grakštuolio gaubtu? Dviejų branduolių „Intel N4100” lustas, kurio taktinis dažnis varijuoja nuo 1,1 iki 2,4 GHz. Tai leidžia kompiuteriui veikti sklandžiai, o visų svarbiausia - naudoti mažai energijos, kas ypač aktualu gulinti paplūdimyje ir neturint išorinio maitinimo šaltinio. Džiugu, kad bendrovė nusprendė nepataupyti ir pasirinko ne atgyvenusį kietąjį diską, o kur kas greitesnį eMMC sprendimą, kuris leis įrenginiui veikti dar sklandžiau. Na, o kad filmams vietos nepritruktų, čia jos idealiai tiek, kiek reikia - 128GB. Tuo metu operatyviosios atminties taip pat nestigs - čia jos visi 8 GB.

Jumper-EZbook-X3-Air-cover-garsas

Iš malonių dalykų galima dar paminėti įdiegtą „Windows 10” operacinę sistemą (nereikės jos įsidiegti pačiam) ir dviejų dažnių Wi-Fi palaikymą, padėsiantį džiaugtis geresne interneto sparta ir greitesniu failų atsisiuntimu. Paskutinis teigiamas „EZbook X3 Air” aspektas - puiki baterijos ištvermė. Gamintojas deklaruoja, kad jos pakaks 6h trukmės video peržiūrai.

Kaip jau minėjome, šis nešiojamas kompiuteris šiuo metu kainuoja tik 329,03 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Negana to, į kainą jau įskaičiuoti visi reikiami mokesčiai, todėl jums neteks papildomai sukti galvos.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Gintaras

Tokia maža kaina ne be reikalo. Kokybės tikrai nebus. Atrodo gal ir stilingai, bet bus vargelio naudojantis, garantuotai.

Albinas

N4100 ir eMMC aiškiai oasako, kodėl jis pigus, o kaip be garantijos, tai jau ir į brangumo pusę linksta...

Px

Reklaminis savartynas su išsigalvotomis nerealiomis kainomis už prekes be garantijos

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas