Išpardavimai prasideda jau dabar: tobulas kompiuteris darbui už mažiau nei 300€, nepraleiskite progos įsigyti

Išpardavimai prasideda jau dabar: tobulas kompiuteris darbui už mažiau nei 300€, nepraleiskite progos įsigyti

Partnerio turinys

2021-11-07, 16:35

Niekam ne paslaptis, jog lapkritis – didžiųjų išpardavimų metas. Internetą užlieja gausybė įvairiausių pasiūlymų, kurių metu siūloma įsigyti elektronikos ar kitų prekių už žemesnę kainą nei įprasta. Ir nors iki didžiųjų išpardavimų dar liko šiek tiek laiko, tačiau jau dabar galima įsigyti tam tikrų prekių už gerą kainą. Šiandien turime pasiūlymą tiems, kurie ieško naujo, pigaus, kompiuterio.

Paspaudę šią nuorodą elegantišką „KUU Yobook” nešiojamą kompiuterį su 128GB SSD disku galite įsigyti vos už 292,08 euro. Į šią kainą jau įskaičiuotas ir pristatymas iš Čekijoje esančio sandėlio, o tai reiškia, kad naujasis kompiuteris jus pasieks itin greitai.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

210516-155111

„KUU”, išleidusi ne vieną didelio populiarumo sulaukusi nešiojamą kompiuterį, kurdama „Yoobook” stengėsi suderinti su priešingus dalykus - portabilumą ir produktyvumą. Visa tai pavyko labai neprastai, kadangi prietaiso korpusas yra labai plonas, o to įspūdį dar labai sustiprina pleišto formą, kurią išpopuliarino „MacBook Air”. Tai leis kompiuterį sutalpinti bet kokiame krepšyje, o pusantrų nesiekiantis svoris vilios jį pasiimti visur, kur bevažiuotumėte.

210516-160143

Žvelgiant iš dizaino perspektyvos, „KUU Yobook” neprimena nieko, ką už panašią sumą rastume mūsų šalies prekybininkų parduotuvėse - sidabrinė korpuso spalva, pirštų antspaudų nerenkanti danga ir juoda ekrano rėmų spalva, juos vizualiai paslepianti, sukuria solidumo ir modernumo įspūdį. Kitaip tariant, galima būti ramiam, kad nereikės visą dieną žiūrėti į juodą plastiko dėžę.

210516-160232

Šis kompiuteris ypatingas ir tuo, jog nepaisant plono korpuso, jame kompanija pasirinko montuoti didelį 13,5 colio įstrižainės ekraną. Žodžiu, galėsite ne tik patogiai dirbti, bet ir jaukiai pažiūrėti filmą. Kalbant apie kokybę, stebėtina, jog tokiame nebrangiame prietaise įdiegta IPS technologijos matrica, suteikianti puikų šviesumą ir gerus matymo kampus. Jos raiška siekia net ne FullHD standartą, o 3000x2000, tad nematysite atskirų pikselių, kas itin pravers, jei kompiuteryje daug skaitote ar redaguojate dokumentus. Na, o maksimalų komfortą akims garantuos speciali atspindžius sugerianti danga. Sutikime, tikrai neblogas komplektas, kurio pavydėtų net ir brangesni įrenginiai.

210516-160106

Atidarius ekraną dėmesį patrauks ypatingai suprojektuota klaviatūra. Gamintojas džiaugiasi išnaudojęs kiekvieną korpuso milimetrą, todėl mygtukai yra maksimaliai dideli ir patogūs spausti. Be to, jie yra apšviesti, tad kompiuteriu patogiai galima dirbti naktį. Taip pat „KUU Yobook” nusipelno liaupsių už kelis lietimus vienu metu palaikančią liečiamąją aikštelę - ja naudotis bus daug patogiau, todėl galbūt galėsite su kompiuteriu nebesinešioti tradicinės pelės. Jame taip pat integruotas pirštų antspaudų skaitytuvas, tad nereikės suvedinėti kodo, kiekvienąkart atrakinant.

210516-160308

Kompiuterio viduje slepiasi „Intel J3710” procesorius, kurio taktinis dažnis siekia 2,64 GHz, o galia - kur kas didesnė, nei daugelyje konkurentų esančio „J3455”. Ką tai reiškia žmonių kalba? „KUU Yobook” visas kasdienes užduotis atliks su vėjeliu. Nesvarbu ar tai būtų nemažai naršyklės langų, daugybė „Office” dokumentų ar dar kokių kitų procesorių paprakaituoti verčiančių scenarijų, viskas veiks ir nestrigs. Taip pat galima paminėti dosnius 4GB RAM ir 128GB SSD diską. Pastarasis yra daugybę kartų greitesnis už panašiai kainuojančiuose kompiuteriuose montuojamus HDD kietuosius diskus, todėl „KUU Yobook” įsijungs vos per kelias sekundes, aplikacijas atvers akimirksniu be erzinančios pauzės ir panašiai.

210516-160349

Iš malonių dalykų galima paminėti dviejų dažnių Wi-Fi ac standarto palaikymą, kas leis džiaugtis sparčiu lietuvišku internetu - tai labai svarbu, kadangi šios kainų kategorijos prietaisai netgi neleidžia pagalvoti apie tokią prabangą. Kitaip tariant, stringančius „Teams” ar „Zoom” skambučius galėsite pamiršti. Taip pat nemažas privalumas ir kokybiški, žemus dažnius puikiai perteikiantys garsiakalbiai, leidžiantys žiūrėti filmus be ausinių.

210516-160547

Nemažas pliusas ir kokybiški garsiakalbiai - „KUU Yobook” savininkams nereikės jaudintis, jei kažkur paliksite ausines.

210516-160625

Paskutinis svarbus aspektas - baterija. Dėl modernaus procesoriaus ir taupaus ekrano „KUU Yobook” vienu įkrovimu leidžia dirbti maždaug 8h, kas yra tikrai neblogas rezultatas.

210516-160719

Pasvėrus viską, „KUU Yobook” yra tiesiog nuostabus pirkinys ieškančiam nebrangaus darbinio arkliuko, kurio nereikėtų tausoti, tačiau jis puikiai susidorotų su visomis mums svarbiomis užduotimis. Norint surasti kažką panašaus mūsų šalies prekybininkų parduotuvėse reikėtų išleisti maždaug pusantro-du kartus didesnę sumą, tad griebkite šį kompiuterį, kol galite.

210516-161310

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą elegantišką „KUU Yobook” nešiojamą kompiuterį su 128GB SSD disku galite įsigyti vos už 292,08 euro. Į šią kainą jau įskaičiuotas ir pristatymas iš Čekijoje esančio sandėlio, o tai reiškia, kad naujasis kompiuteris jus pasieks itin greitai.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Temos: KUU
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Andrius Batalauskas

Jau senokai bandau sekti siuos kompiuterius,nes noretusi atnaujinti,bet kazkaip nedrystu,kazin kaip jie realybeje,gal kas galite pasakyti.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas