Kompiuteriai

Išpardavimų sezonas prasideda jau dabar: nepraleiskite puikios progos pasirūpinti legalia programine įranga už žemą kainą!

Išpardavimų sezonas prasideda jau dabar: nepraleiskite puikios progos pasirūpinti legalia programine įranga už žemą kainą!

Lapkričio 11 diena yra puikiai žinoma tiems, kurie mėgsta apsipirkinėti. Kiekvienais metais ši diena, o taip pat ir visas mėnuo, sulaukia ne tik gausybės pirkėjų, tačiau ir pardavėjų dėmesio. Ir nors iki didžiųjų metų išpardavimų dar liko savaitė, bet gerų pasiūlymų jau galima rasti ir dabar.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Artėjantys išpardavimai – puiki proga įsigyti ir „Microsoft“ programinės įrangos licencijas – pradedant naujai pasirodžiusia „Windows 11“ versija, o taip pat ir daugybe kitų produktų. Mūsų partneriniai „GoDeal24.com“ turi jums pasiūlyti įvairiausių produktų už itin žemą kainą. Pardavėjas jau dabar pristato specialų „Double 11 Crazy Promotion“ puslapį, kur rasite visus geriausius pasiūlymus. Pavyzdžiui, „Windows 10 Pro“ operacinės sistemos registracijos kodą dabar galite gauti vos už 5,55 eurus (tiesa, šis pasiūlymas galioja dviejų licencijų rinkiniui).

Geriausi pasiūlymai už itin žemą kainą

Išpardavimai „GoDeal24.com“ elektroninėje parduotuvėje vyksta, o dabar puiki proga įsigyti reikiamus registracijos kodus už itin žemą kainą. Žemiau pateikiame ne tik geriausius „Windows“ operacinės sistemos pasiūlymus, tačiau, žinoma, ir „Office“ pakuočių variantus, kurie taip pat parduodami už žemesnę kainą.

50% nuolaidos „Windows“ su nuolaidos kodu SGO50

„Microsoft“ šiemet pagaliau išleido naują „Windows“ operacinę sistemą, kuri daugeliui prieinama tapo dar spalio pradžioje. Po daugiau nei penkerių metų laukimo, „Windows 11“ pasiūlė vartotojams ne tik vizualinius atnaujinimus, tačiau ir spartesnį įrenginių veikimą bei dar platesnes galimybes nei anksčiau. Artėjantis Helovynas yra puiki proga pasirūpinti šiuo atnaujinimu, o taip pat ir kita legalia programine įranga.

Jeigu turite „Windows 10“ platformos versiją – tuomet atsinaujinimo procedūra paprasta, tačiau tikrai ne visi naudojosi pastarąja operacinės sistemos versija. Mūsų partneriai „GoDeal24.com“ padės jums atsinaujinti į naująjį „Microsoft“ šedevrą, o jeigu nenorite naudotis „Windows 11“, bet norite naudotis legalia „Windows 10“ platforma – tinkamiausią variantą rasite ir jūs.

62% nuolaidos „Microsoft“ produktų rinkiniams su nuolaidos kodu SGO62

Daugeliui tiesiog įsigyti „Windows“ operacinę sistemą gali būti ir negana, o norint tinkamai atlikti reikiamus darbus – reikalinga ir „Office“ pakuotė. Jeigu jūs patenkate tarp tokių žmonių – tuomet siūlome peržvelgti žemiau pateikiamus specialius rinkinius.

62% kitiems „Microsoft“ produktams su nuolaidos kodu SGO62

Ir tai dar ne viskas! „GoDeal24.com“ siūlo dar daugiau įvairiausių produktų, o su nuolaidos kodu SGO62 – jūs sutaupysite 62 proc. savo pirkinio sumos. Šis nuolaidos kodas galioja žemiau pateiktiems pasiūlymams:

Apie pardavėją

„GoDeal24.com” siūlo išskirtinį vartotojų aptarnavimą, o sklandžiam ir nenutrūkstamam darbui naudoja automatinę sistemą. Tai reiškia, jog sumokėję pinigus, licencijos kodą į savo elektroninio pašto dėžutę gausite vos per kelias minutes. „GoDeal24.com” siekia 100% vartotojų pasitenkinimo, todėl iškilus nesklandumams jie visada bus išspręsti kliento naudai.

Po sėkmingo apmokėjimo „ GoDeal24.com“ licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@godeal24.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

atnaujinta 2021-11-05, 09:54

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas